Дитячі хвороби. Бронхіт

Adoption
Date
  • 5392 Переглядів
Бронхіт характеризується сухим, уривчастим кашлем; низькою температурою (38 С, оральна; 38,5 С, ректальна) або відсутністю температури взагалі; стисненням і болем в центральній частині грудей. Звичайним є втрата апетиту і наявність почуття нездужання. Простудні симптоми також можуть бути присутніми.

Через кілька днів кашель слабшає. Іноді в грудях можуть прослуховуватися хрипкі звуки, коли дитина вдихає, але труднощі при вдиху, як правило, відсутні. Справжнє захворювання може тривати більше одного тижня.

Більшість випадків викликано одним з численних вірусів. Бронхіт є одним з численних вірусів. Бронхіт є інфекційним захворюванням і протікає в тій же манері, що і застуда.

Багато дітей, які, здавалося б, страждають частими нападами бронхіту. Хворіють насправді не діагностованою астмою. Якщо дитина задихається або у неї тривалий нічний кашель з приступами бронхіту, необхідно, щоб ваш доктор встановив точний діагноз.

Діагноз

Діагноз встановлюється відповідно до наявністі або відсутністі вищезазначених симптомів. Рідко буває висока температура або втома. Дитина відчуває незначну дихальну складність.

Таку ж як при носовій закупорці. Вона не відчуває болю в грудях. У мокроті відсутня кров.

Домашнє лікування

Бронхіт лікується таким же чином, як і звичайна застуда. Рекомендується обмеження активності під час стадії температури і посилення кашлю.

При наявності температури і нездужанні слід дати дитині парацетамол. Можна використовувати краплі в ніс. Поліпшити дихання допоможе зволожувач повітря і вапорайзер (випарник).

Необхідно приймати ліки від кашлю при виснажливому кашлю. Дитині слід пити якомога більше рідини.

Запобіжні заходи

Покажіться Вашому лікарю, якщо є незвичайні симптоми, такі як біль у грудях або кров у мокроті.

Покажіться лікарю, якщо бронхіт буває частіше одного разу на рік.

Якщо стан хворого погіршується, а не поліпшується через три-чотири дні.

Уникайте вживання протинабрякових засобів, адже вони можуть стискати груди і загострювати сухий кашель.

Медичне лікування

Фізичне обстеження дитини має включити в себе ретельний огляд його грудної клітки. Необхідно зробити огляд горла і аналізу мокроти, рентген грудної клітки, а також її картину крові. Якщо бронхіт повторюється, Ваш лікар обстежує дитину на предмет астми, знаходження в бронхіальних трубах стороннього предмета або ослабленого імунітету.

Використання антибіотиків або інших типів ліків від кашлю буде під питанням. Антибіотики часто не є корисними для більшості видів бронхіту, а деякі препарати від кашлю можуть швидше загострити напади кашлю, ніж зменшити їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, бронхіт, дитина, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Чому виникає стоматит?

Хвороби | 22:00, 30.12.2020

Дискомфорт в ротовій порожнині часто пов'язаний з виникненням стоматиту.

Сьогодні мала нагоду поспілкуватися із лікарем, який мало не щодня має контакти із хворими на ковід. Я теж перенесла коронавірус і не з казок знаю, як

Медикик: Більшість хворих, які перенесли коронавірус, стали дуже нервовими

Профілактика і лікування | 06:30, 30.12.2020

Сьогодні мала нагоду поспілкуватися із лікарем, який мало не щодня має контакти із хворими на ковід. Я теж перенесла коронавірус і не з казок знаю, як воно іноді буває страшно у тому стані. Та репліка лікаря мене сильно здивувала: "Усі, або майже усі

Той, хто щеплений, той захищений, так нас учили ще з малечку. Навіть якщо захворієш, то недугу перенесеш у легшій формі. тоді чому ж українці масово в

Чому українці не хочуть робити щеплення від COVID-19

Щеплення | 06:00, 30.12.2020

Той, хто щеплений, той захищений, так нас учили ще з малечку. Навіть якщо захворієш, то недугу перенесеш у легшій формі. тоді чому ж українці масово відмовляються робити щеплення від коронавірусу (якої і так ще немає у нас в Україні!).

На початку грудня 2020 року у Львівських лікарнях лежало приблизно двадцять дітей із підтвердженим діагнозом

Які ускладнення у дітей викликає COVID-19

Хвороби | 05:00, 30.12.2020

На початку грудня 2020 року у Львівських лікарнях лежало приблизно двадцять дітей із підтвердженим діагнозом "коронавірус".

Ну або ваша дитина страшенно боїться міряти температуру, а знати. яка вона, - потрібно, що тоді робити7

Як знати, яка у дитини температура, якщо вдома немає термометра?

Хвороби | 07:00, 29.12.2020

Ну або ваша дитина страшенно боїться міряти температуру, а знати. яка вона, - потрібно, що тоді робити7

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: