Коклюш: дитяча хвороба, яка може вбити дорослого

Adoption
Date
  • 230 Переглядів
Хто у зоні ризику?

1592_00.jpeg (91.1 Kb)


За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, на коклюш у світі щорічно хворіє близько 60 млн чоловік, вмирає близько 1 млн дітей, переважно у віці до одного року. У дітей захворювання часто набуває важкі форми, а у дорослих може залишатися недіагностованим. Таким чином, дорослі з недіагностованим кашлюком є головним джерелом інфекції для дітей. У дорослих кашель, супутній даному захворюванню, зберігається тривалий час, навіть при нормальному самопочутті.

Сьогодні батьки частіше стали відмовлятися від вакцинації своїх дітей, при цьому самі, як правило, вже щеплені. Саме в таких сім'ях може скластися ситуація, коли батьки можуть виявитися джерелом інфекції для своєї дитини з усіма можливими наслідками.

Окрім того, буває так, що хтось з батьків і сам прогавив обов'язкову вакцинацію, тож малюк стає загрозою для нього: коклюш лише вважається дитячою хворобою - для дорослого він вкрай небезпечний!

Пневмонія, кон'юнктивіт, носові кровотечі, грижі, ателектази, ураження з боку центральної нервової системи (від слабких конвульсій до коми - незворотні ураження мозку) - невеликий перелік побічних наслідків коклюшу для дорослого. Бережіться!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, коклюш, кашлюк


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: