Схуднення після менопаузи рятує від раку

Adoption
Date
  • 2376 Переглядів
Втрата ваги після настання менопаузи знижує ризик розвитку раку грудей, так встановили вчені з США.
3945_menopauza.png (296.71 Kb)

Статистика показує, що більшість жінок після вступу в менопаузу набирають вагу, що пов'язано з уповільненням метаболічної активності організму. Ризик раку грудей у ​​представниць прекрасної статі також виростає саме після менопаузи. І ось тепер американські вчені, проаналізувавши інформацію по більш ніж 61 тисячам жінок, прийшли до висновку, що втрата ваги після менопаузи знижує небезпеку пухлин молочних залоз.

Науці і раніше було відомо про те, що зайва вага і ожиріння міцно пов'язані з небезпекою розвитку пухлин грудей. Однак минулі дослідження, які намагалися з'ясувати, як впливає втрата ваги у жінок постклімактеричного періоду на ризик раку грудей, приходили до суперечливих результатів. І ось тепер дослідники змогли отримати задовільну відповідь на це питання.

У спостереженнях взяли участь жінки, які раніше не стикалися з подібними пухлинами і мали нормальні результати мамограм. Дослідники ретельно зафіксували їх масу тіла, ріст і інші параметри на момент початку дослідження, а потім ще через три роки. З'ясувалося, що якщо жінка худла після настання менопаузи хоча б на 5%, то ризик раку грудей у ​​неї скорочувався на 12% в порівнянні з тими жінками, у яких вага залишалася стабільною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, менопауза, Схуднення, рак грудей, лікування, здоров'я жінки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Хтось колись пожартував, що немає здорових людей, є недообстежені. Що ж, це сумна правда. У більшості жінок є свої

Ерозія, кіста, порушення менструального циклу - найчастіші проблеми жіночого здоров'я

Хвороби | 08:30, 21.04.2024

Хтось колись пожартував, що немає здорових людей, є недообстежені. Що ж, це сумна правда. У більшості жінок є свої "хворобливі" місця. І часто вони не дають нам комфортно жити своє життя. Так, сьогодні говоримо про збій менструального циклу, ерозію і

За статистикою, від енурезу страждають до 33% дітей у віці до 10 років. Ця проблема має багато причин і розбиратися з нею потрібно як через фізичне, т

Як допомогти дитині при енурезі?

Хвороби | 00:30, 21.04.2024

За статистикою, від енурезу страждають до 33% дітей у віці до 10 років. Ця проблема має багато причин і розбиратися з нею потрібно як через фізичне, так і через психологічне здоров'я. І батьки тут відіграють важливу роль. А точніше - їхня реакція на

Діагноз

Прості методу захистити себе і рідних від раку

Хвороби | 11:20, 20.04.2024

Діагноз "рак" - це велике потрясіння як для самого хворого, так і для його близьких. Проте, це не вирок. Сучасна медицина має багато методів для боротьби з недугою. А якщо ви здорові, але боїтеся захворіти, у нас є кілька порад.

Ви дуже любите кішок, але маєте на них алергію? Або ж ваш малюк мріє про кошеня, але хтось в сім'ї - алергік? Вчені знайшли вирішення проблеми.

Стало відомо, як дітям і дорослим перемогти алергію на кішок

Алергія | 10:30, 20.04.2024

Ви дуже любите кішок, але маєте на них алергію? Або ж ваш малюк мріє про кошеня, але хтось в сім'ї - алергік? Вчені знайшли вирішення проблеми.

Ви прокинулись, а почуваєтесь так, наче вже пройшов увесь робочий день і ви зовсім не маєте сил? Давайте разом дізнаватися, у чому причина.

Чому ви почуваєтеся втомленими, навіть якщо спите достатньо?

Здоров'я | 09:30, 20.04.2024

Ви прокинулись, а почуваєтесь так, наче вже пройшов увесь робочий день і ви зовсім не маєте сил? Давайте разом дізнаватися, у чому причина.

Кажуть, що око сіпається від нервів. Медики застерігають, що посмикування ока може бути сигналом про хворобу мозку. Хоча у більшості випадків воно не

Симптомом якої хвороби може бути посмикування ока?

Хвороби | 08:30, 20.04.2024

Кажуть, що око сіпається від нервів. Медики застерігають, що посмикування ока може бути сигналом про хворобу мозку. Хоча у більшості випадків воно не має зв'язку із серйозними недугами.

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприй

Медики знайшли негативний вплив парацетамолу на дітей і дорослих

Хвороби | 07:40, 20.04.2024

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприйняття.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: