Зірочки на ногах: як позбутися?

Adoption
Date
  • 9073 Переглядів
Позбутися від зірочок на ногах не просто, але цілком можливо.

Для того щоб позбутися від зірочок на ногах, треба займатися як їх лікуванням, так і попередженням прогресування. І це необхідно робити навіть після того, як ви вже позбулися зірочок на ногах, адже вони схильні до рецидиву.

Варикозне розширення вен і прояви його ретикулярної форми - так звані зірочки на ногах - є хронічним захворюванням. Це захворювання схильне до прогресування в тому випадку, якщо людина, з одного боку, не займається його лікуванням, а, з іншого боку, продовжує зазнавати впливу чинників, що провокують це прогресування.

Позбутися зірочок на ногах можна за допомогою тих методів, які пропонує косметична медицина. І це досить просто. Але це жодним чином не зупинить хронічний прогресуючий процес розширення капілярів. І через деякий час з високою часткою ймовірності зірочки на ногах знову з'являться. Тому головним принципом, який дозволяє позбавитися від зірочок на ногах і, як такого, варикозного розширення вен є усунення або обмеження впливу чинників, що провокують їх прогресування.

Рекомендації, щоб уникнути прогресу

Щоб зірочки на ногах, треба, як мінімум, нормалізувати вагу тіла, уникати статичних навантажень на ноги, припинити заняття в тренажерному залі з підняттям тяжкості. Але при цьому продовжуйте регулярно займатися фізичною активністю. Відмінно для цього підходять рухливі види спорту (бадмінтон, теніс, волейбол), йога і шейпінг. Проте є сенс перед тренуванням надіти на ту ногу, на якій є зірочки, компресійну панчоху, або забинтувати її еластичним бинтом. До речі, якщо зірочки є на обох ногах, зручніше застосовувати компресійні колготи.

У разі вагітності треба носити бандаж. Він дозволяє зростаючої матці не так інтенсивно тиснути на венозні судини малого тазу і живота, що перешкоджає венозному застою і знижує навантаження на всі вени ніг, в тому числі і на венозні капіляри. Тоді є надія, що після вагітності не залишаться вам на пам'ять зірочки на ногах.

Намагайтеся уникати носіння незручного взуття. Краще не носити взуття на дуже високому каблуці. Відмовтеся від відвідування сауни та лазні. Також значна інсоляція (літнє багатогодинне перебування під палючими променями сонця на пляжі і регулярне відвідування солярію для підтримки темно-коричневого кольору шкіри), незважаючи на те, що вона начебто робить візуально зірочки менш помітними, сприяє їх прогресуванню.

Як зупинити хворобу?

7136_1.jpg

Щоб остаточно і безповоротно позбутися зірочок на ногах, треба отримувати відповідне медикаментозне і місцеве, і загальне лікування навіть тоді, коли за допомогою косметологічних процедур ви вже позбулися від візуальної проблеми. Крім того, нерідко медикаментозне лікування також саме по собі призводить до зменшення і навіть зникнення зірочок на ногах.

Щоб зупинити процес, треба зміцнити капіляри, зробивши їх менш ламкими, менш проникними і більш стійкими до розтягування потоком венозної крові. З іншого боку, треба забезпечити більш інтенсивний венозний кровотік, зменшити набряки, і тоді навантаження на венозні капіляри, також знизиться.

Усіх цих ефектів, а також протизапальної дії можна досягти, застосовуючи найбільш безпечні препарати, які слід використовувати регулярно, як місцево, так і всередину, курсами по 3-4 тижні 2-3 рази на рік з обов'язковим одним курсом протягом літа. І найкращим відкриттям в лікуванні зірочок на ногах виявився вітамін Р (рутин) та його похідні. Рутиноподібна речовина троксерутин володіє всіма переліченими вище діями на венозні капіляри, і при цьому є безпечною, так як фактично це і є вітамін.

Троксерутин всебічно впливає на здоров'я судин - він знижує ламкість капілярів, проникність судинної стінки за рахунок підвищення її щільності. Троксерутин зменшує набряклість тканин і запобігає утворенню тромбів, оскільки він здатний обмежувати скупчення тромбоцитів. Троксерутин додатково проявляє антиоксидантну активність.

Тому медична наука і практика зупинилася саме на цій діючій речовині для лікування і профілактики судинних зірочок на ногах. На її базі був створений препарат Венорутинол. Випускається Венорутинол в двох формах - капсули по 300 мг троксерутину та гель з троксерутину по 40 г у тубі. Це зручно, адже є можливість отримувати як місцеве лікування зірочок на ногах, так і загальне. Венорутинол цінний тим, що він володіє вираженою ангіопротекторною дією. Він знижує проникність судин і робить судини більш стійкими, оберігаючи від руйнування і розширення. Такий же ефект досягається також і протинабрякову дію Венорутинол. Застосовуються Венорутинол капсули вранці та ввечері по 1 капсулі. Венорутинол гель наносять на шкіру ніг до повного проникнення - двічі в день, вранці і ввечері. Зазвичай курс лікування становить 3-4 тижні.

У важких випадках доза Венорутинол може бути на початку лікування підвищена до 3 капсул на день. Крім того, на область ніг, де є зірочки, додатково треба наносити Венорутинол гель 1-2 рази на день. Сумарно таке лікування, деколи в комбінації з косметологічними заходами, дозволить не тільки позбавитися зірочок на ногах, а й попередить їх повторне виникнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Варикоз, зірочки на ногах, вени, кров, взуття


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Які причини викликають спрагу?

Чому дитина п'є багато води вночі

Дитина | 13:00, 06.03.2020

Які причини викликають спрагу?

П'ять причин того, що дитина постійно хворіє

Хвороби | 12:00, 25.02.2020

Чи є якісь загальні фактори?


Іноді ходіння малюка через сон може налякати більше, ніж вам здається

Про яку небезпечну хворобу може свідчити дитячий лунатизм

Хвороби | 13:00, 22.02.2020

Іноді ходіння малюка через сон може налякати більше, ніж вам здається


Найпоширеніші симптоми, які вкажуть на проблему

Отит чи алергія: як розпізнати захворювання вух

Хвороби | 18:00, 25.01.2020

Найпоширеніші симптоми, які вкажуть на проблему

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: