Як навчити дитину прибирати свої іграшки?

Adoption
Date
  • 51 Переглядів
Для дитини слова ТРЕБА і ОБОВ'ЯЗОК – нічого не означають, змусити малюка робити те, що він не хоче – практично неможливо. Кричати, сварити і вимагати, зараз же прибрати свої іграшки – марно, це може вилитися в річку сліз та грандіозну істерику.

5204_4.jpg (38.44 Kb)

До вашої уваги прості правила, які допоможуть вам навчити дитину прибирати свої іграшки:

1. Перш за все, спочатку прибираючи іграшки самостійно, робіть це із задоволенням. Дитина не повинна бачити, яке це нудне заняття. Нехай бачить, що вам це приносить радість.

2. Потім запропонуйте дитині допомогти вам. Почніть прибирати самі, а потім попросіть допомоги малюка. Не гнівайтесь, якщо дитина спочатку буде відмовлятися, і не припиняйте прибирати. Нехай бачить, що ви справляєтеся, але вам буде легше з її допомогою. Якщо дитина погодилася, похваліть її.

3. Коли прибираєте з дитиною іграшки, можна співати веселу пісеньку, яку обожнює дитина.

4. Придумайте у кімнаті спеціальні місця для іграшок. Машинки можуть стояти у гаражі, ляльки спати у будиночку, книжки лежати на галявині. Цікаво названі місця для іграшок будуть притягувати дитину, і вона в грі сама навчиться прибирати іграшки на свої місця.

5. Придумайте гру для збирання іграшок. Наприклад, це можуть бути метелики або бджілки, які збирають мед (іграшки) або пилок (можна з паперу зробити дитині крильця) і відносять їх у свій будиночок. Можна пояснити дитині, що іграшки цілий день працювали, а тепер настав час йти по домівках, а щоб вони не заблукали - потрібно проводити їх до будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчити дитину, прибирати іграшки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Чому у дітей одних батьків може бути різний характер?

Дитина | 00:30, 20.07.2024

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Вже три роки поведінка дитини багато в чому визначає її характер у майбутньому.

Характер дитини формується протягом перших трьох років життя

Дитина | 12:10, 19.07.2024

Вже три роки поведінка дитини багато в чому визначає її характер у майбутньому.

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти

Чому важливо давати дитині право на власну думку?

Розвиток дитини | 11:20, 19.07.2024

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти спати з собою улюблену машинку...

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня

Як легко розбудити дитину вранці?

Дитина | 09:30, 19.07.2024

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня на заряд позитивних емоцій.

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: