Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Adoption
Date
  • 432 Переглядів
Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

9717_3.jpg (29.79 Kb)

Часто дитину в родині називають на честь померлого родича або того, чиє життя, наприклад, склалося дуже вдало, але і в тому, і в іншому випадку робити цього не варто. Чому?

Називаючи дитину на честь якоїсь конкретної людини, ви вплітаєте в її життя чужу долю, змушуючи проживати не своє життя. Таким людям життя в тягар, вони живуть з постійним виправданням: "А кому легко?"

Це стосується не тільки померлих людей або людей, чия доля склалася не дуже щасливо, а навіть називаючи дитину ім'ям успішної і щасливої людини ви відбираєте у неї власний шлях і місце в роду, нав'язуючи чужий.

Звичайно, ніхто не дає гарантії, що дитина повторить долю родича або відомої людини, на честь якої було названо, але будуть повторюватися ключові моменти долі, риси характеру, деякі події в кар'єрі, сім'ї та інше.

Закономірно те, що називаючи дитину певним ім'ям з історією, ви вкладаєте в неї певний зміст і значення, у вас є певні очікування. Це, в свою чергу, програмує дитину проживати певне життя, а не своє власне. Наприклад, ви назвали малюка на честь відомого співака, а він у своєму призначенні абсолютно не творча особистість, а фізик, але творчий напрям буде постійно перекривати його справжнє "Я" і перешкоджати розвитку. Такій людині буде складно, вона постійно буде відчувати себе не в своїй тарілці і в підсумку не реалізується ніде, а стане невдахою.

Як правильно дати ім'я дитині?

Називати малюка потрібно не тому, що це ім'я носив ваш дідусь, або воно належало успішному бізнесмену, а тому що вам подобається його звучання або значення. Це дасть дитині можливість прожити своє життя, стати особистістю і самореалізуватися в тому, до чого у неї є схильність.

Деякі люди, які відчувають, що ім'я обтяжує їх, але вони здатні впоратися і розірвати енергетичний зв'язок, але, на жаль, не всім це під силу. Іноді потрібна допомога фахівця. Часто люди, після зміни імені розкриваються і стають успішними особистостями, тоді як з колишнім постійно відчували проблеми і невдачі.

Не йдіть на поводу у родичів, навряд чи ваш дідусь образиться, якщо ви сина не назвете Федір, а Захар або Максим. Але так ви дасте дитині шанс прожити своє дивовижне життя, а не життя іншої людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: називати дитину на честь родичів


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярніст

Діти віддають перевагу розважальному контенту, а не мультфільмам - дослідження

Дитина | 11:20, 13.07.2024

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярність цікавого контенту, навпаки, зросла.

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Здатність до читання виявилася вродженою

Розвиток дитини | 10:30, 13.07.2024

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: