Куди віддати школяра. Відгуки про школу №7 у місті Київ

Adoption
Date
  • 86 Переглядів
Сьогодні розповідаємо про київську школу №7 імені М. Т. Рильського з поглибленим вивченням англійської мови.

9985_shk.jpg (29.41 Kb)


Ця стаття - про школу №7, котра знаходиться на Платонівському провулку. Тут ми наводимо відгуки з різноманітних сайтів, котрі знаходяться у відкритому доступі, тож кожен бажаючий може їх прочитати. Адміністрація нашого сайту відповідальності за їхній зміст не несе.

Світлана Димитрова: "Директор Галина Василівна дуже добра людина, це на жаль дуже рідкісне явище серед керівників навчалних закладів. Школа дуже охайна. Відчувається любов до дітей і взагалі до людей. Сподіваюся, моя донечка проведе тут свої найкращі школьні роки й навчатиметься із задоволенням".

Sjeldeda: "Вчителі красені, особливо вчитель інформатики.
Вперше хочу оцінити не вчителів, а самих дітей, які надто легковажно ставляться до вчителя інформатики.
Школа чудова".

Інна Гресько: "Так склалася доля, що ми 2 роки навчалися у цій школі. Хочем подякувати учителям за їх професіоналізм, оптимізм, відданість своїй справі. Завдяки вам, дітям відкрились нові горизонти знань. Хочеться відмітити Куклінську Світлану Миколаївну, вчителя української мови і літератури. Вона завжди із посмішкою зустрічає кожну дитину, знає, як знайти ключик до кожного, вміє зацікавити матеріалом. Уроки літератури - це ніби подорож у минуле. Спасибі Вам велике за розуміння, лояльне ставлення до учнів, за індивідуальний підхід до кожної дитини. Бажаємо процвітання Вам і усій школі".

Саша Кораблік: "Гарна школа, я був там у початкових класах. У нас була дуже хороша вчителька, навчила нас нормально і я тому здав ДПА добре, але шкода, що школа стара, там я навіть пам'ятаю, що скрипіла підлога, і її хочуть навіть знести зараз, і поруч будують будинок, який просто не дає вчитися. У мене гарне враження від школи тому що там дуже хороші вчителі (не знаю як там вчителі для середньої та старшої школи але вчителі початкових були класними) і директор, нам навіть давали подарунки (на новий рік, і т.д.) БЕЗКОШТОВНО, навіть не просили грошей".

Лада Добровольська: "Огидна школа. Сама відучилася. Тільки цього року спромоглися ремонт зробити. Гарних, сучасних учителів дуже мало. Ставлення до дітей посереднє. Психолога не бачила жодного разу. З приводу англійської, непогано, але до рівня школи не дотягує".

Граматика, орфографія та пунктуація збережені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школа


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Це захворювання чи звичайне явище?

Що робити, якщо ваша дитина розмовляє уві сні?

Дитина | 01:20, 03.03.2024

Це захворювання чи звичайне явище?

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжую

Коли дитині потрібен логопед?

Розвиток дитини | 00:30, 03.03.2024

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжують йти, а дитина не поспішає вимовляти ні слова, ні навіть склади. Чи це нормально? Де межа між норм

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Україна має рекорд. Максимальна відстань запливу немовляти у басейні

Дитина | 23:00, 02.03.2024

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Матюки вживають літні люди, молодь, чоловіки й жінки. Навіть школярі іноді шокують батьків непристойними словами, почутими на вулиці. Чи можна відучит

Чи можна відучити дитину говорити погані слова?

Дитина | 12:10, 02.03.2024

Матюки вживають літні люди, молодь, чоловіки й жінки. Навіть школярі іноді шокують батьків непристойними словами, почутими на вулиці. Чи можна відучити дітей вживати матюки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: