Обираємо садок у Києві. Все про дитячий садок №8 Квітка Оболоні. Відгуки батьків

Adoption
Date
  • 144 Переглядів
Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок №8 "Квітка Оболоні" міста Києва.

7058_kv.jpg (46.51 Kb)


Історія дитсадка непроста – будівництво навчального закладу розпочалось ще у 2001 році, а відновлення будівництва відбулось лише у червні 2011 року. Спільними зусиллями влади усіх рівнів об’єкт добудували.

Новий навчальний заклад зможе одночасно виховувати 110 діток. У садочку є спортивний та музичний зали, методичний кабінет, медіа зал, басейн. Заклад розраховано на 6 груп.

Катерина: "Ми цього року випускаємося з групи Ромашка, дуже задоволені, що дитина 2 роки провела у цій установі. Окремо хочеться відзначити ставлення вихователів (Ольги Володимирівни, Юлії Олександрівни та Юлії Миколаївни) та всього персоналу до дітей – дитина почувала себе як удома, оточена теплом та турботою. Харчування - раціон краще, ніж у звичайних не відомчих садах, але кухар вкладає душу, так як все дуже смачно, дитина їла навіть, що нізащо б не з'їла вдома".

Анна: "Ходімо до саду третій рік. Цього року випуск. Сам садок дуже гарний: облаштований, ведеться робота з дітками. Чудові ранки, творчі, діти із задоволенням беруть участь – що для мене показник. Я чула про часті стреси через ранки. Але ж у нас такого не було. Велика програма: за минулий рік, крім 4-х заходів стандартних, були ще постановка опери, вечір колядок тощо.
Звичайно, багато залежить від вихователя. Людський фактор.
Але про завідувачку – скаргу не підтверджу. Людина на своєму місці на 100%.
У садочку є басейн, дуже гарні зали. Решта - індивідуальне спілкування, яке у кожного складається по-різному".

Батьки: "Ми ходимо в цей сад уже другий рік, до цього були у звичайному невідомчому на Печерську різниця дуже відчутна. Тут чудовий персонал, дуже уважні та чуйні, дітки їх дуже люблять. Завідувачка - мудрий керівник у садочку порядок чистота, всі свята та ранки добре відрепетировані. Харчування - набагато краще та різноманітніше, ніж у звичайних садах. Так само плюс наявність басейну, хореографії англійської. Фінансово, можна сказати, що не дорожче, ніж скрізь.
Дуже рекомендуємо! Ми та наша дитина задоволені".

Тетяна: "До садка "Квітка Оболоні" записувалися заздалегідь, ніхто в СБУ не працює, але визначальною була наявність місць у групах. Так, вихователі кілька разів змінилися, але всі й колишні та нинішні дуже уважні до дітей. Завжди розкажуть про дитину, порадять, на що звернути увагу. Дітей у групі багато, але ходять не всі. Найголовніше - дитина ходить у сад із задоволенням! Додаткові заняття є англійська, лікувальна гімнастика та ритміка. Іноді дітки ходять у басейн. Харчування в саду чудове. Ми задоволені. Рекомендую".

Мама: "Нічого особливого крім ремонту в цьому садочку нема! Вихователі міняються, з дітьми майже не займаються. Діти самі граються, дивляться мультики і розмальовують розмальовки...Діток в групах багато. За окрему плату є додаткові занятя, які часто не проводяться....а оплата йде! Насправді, нема чого туди так хотіти! Дуже хотіли і одне розчарування.Шукаємо новий садік".

Відгуки взято з сайту sadok.ua, за їхній зміст наш сайт відповідальності не несе. Пунктуація, граматика та орфографія збережені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитячий садок


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьог

Чи може група крові дитини не збігатися з батьківською?

Вагітність та пологи | 14:50, 23.02.2024

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьогодні наукою доведено: таке цілком можливо. Давайте розберемося в цьому питанні.

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібнос

Чому дитина вами командує?

Сімейні справи | 11:20, 23.02.2024

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібностей від перевірки батьків на гнучкість. Дедалі частіше ми бачимо родини, де дитина навіть не питає,

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вч

Вчені розповіли про користь соків для дітей

Дитяче харчування | 09:30, 23.02.2024

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вчені.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сум

Чому дуже важливо, щоб у житті дитини був батько?

Тато | 01:20, 23.02.2024

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сумно, адже батько відіграє величезну роль у формуванні світогляду дитини з перших місяців її життя.

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. В

Вчені розповіли про вплив сімейних стосунків на математичні здібності дітей

Дитина | 00:30, 23.02.2024

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. Вони оцінювали домашню обстановку у родині і порівнювали її з результатами математичних тестів, які д

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: