Чи потрібно давати дитині антибіотик при ангіні?

Adoption
Date
  • 206 Переглядів
Ангіна, також відома як гострий тонзиліт, є однією з найпоширеніших інфекційних хвороб у дітей. Ця недуга характеризується запаленням мигдаликів, яке зазвичай супроводжується болями у горлі, лихоманкою та загальним погіршенням самопочуття. Однак одним із ключових питань, яке виникає при ангіні, є потреба в призначенні антибіотиків для лікування цієї хвороби у дітей.

6654_2923412-yak-vibrati-.jpeg (17.02 Kb)


Для початку, важливо зазначити, що ангіна може бути спричинена як вірусами, так і бактеріями. Віруси, зазвичай, є основною причиною гострого тонзиліту, і вони не піддаються лікуванню антибіотиками. Це означає, що в більшості випадків ангіни, викликаній вірусами, лікарі не призначають антибіотики.

Однак, існує також бактеріальна ангіна, яка спричиняється бактеріями, зазвичай групою A стрептококів (Streptococcus pyogenes). Цей тип ангіни вимагає антибіотичного лікування, оскільки він може призвести до серйозних ускладнень, таких як ревматична лихоманка та пошкодження серця.

Таким чином, ключовим питанням стає розрізнення між вірусною та бактеріальною ангіною. Як правило, лише лікар може точно визначити природу ангіни через клінічний огляд та лабораторні тести. Один із найпоширеніших методів діагностики бактеріальної ангіни - це тест на стрептококи (Streptococcal Antigen Test або Rapid Strep Test).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитині антибіотик, при ангіні, ангіна, дитина, хвороби дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Фахівці профілактичного центру Іллінойсу назвали продукт від якого повніють діти.

Лікарі назвали продукт, який відповідальний за розвиток ожиріння у дітей

Дитяче харчування | 09:30, 02.03.2024

Фахівці профілактичного центру Іллінойсу назвали продукт від якого повніють діти.

Залежно від віку дитини, від моменту, коли виникли проблеми з вдячністю, батьки повинні діяти інакше.

Як виправити дитячу невдячність?

Дитина | 08:30, 02.03.2024

Залежно від віку дитини, від моменту, коли виникли проблеми з вдячністю, батьки повинні діяти інакше.

итина любить хліб з маслом, але як правильно вибрати продукт? За складом одне і теж написано: вершки з коров'ячого молока, жирність 72-82%. Консистенц

Яке масло краще купувати дітям?

Дитяче харчування | 07:40, 02.03.2024

итина любить хліб з маслом, але як правильно вибрати продукт? За складом одне і теж написано: вершки з коров'ячого молока, жирність 72-82%. Консистенція різна: при кімнатній температурі одне м'яке, інше — тверде. Яке вибрати масло для дитини?

Логопед-дефектолог назвала причини, з-за яких розмовна мова у сучасних дітей може виникати пізніше, ніж очікується. Вона зазначила, що всі ці фактори

Причини, чому сучасні діти починають говорити пізніше

Дитина | 06:20, 02.03.2024

Логопед-дефектолог назвала причини, з-за яких розмовна мова у сучасних дітей може виникати пізніше, ніж очікується. Вона зазначила, що всі ці фактори допускаються вченими тільки як версія.

Антибіотики часто призначають дітям і рятують життя тих, хто страждає від важких бактеріальних інфекцій. Попри це, вони погано впливають на різноманіт

Антибіотики можуть викликати невиліковну хворобу у дітей - медики

Хвороби | 01:20, 02.03.2024

Антибіотики часто призначають дітям і рятують життя тих, хто страждає від важких бактеріальних інфекцій. Попри це, вони погано впливають на різноманітність і функцію мікробіома (сукупність мікроорганізмів у тілі людини).

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Прорізування молочних зубів у малюків: коли варто хвилюватися?

Дитина | 00:30, 02.03.2024

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: