Чи може дитина застудитись від морозива?

Adoption
Date
  • 537 Переглядів
Морозиво - це популярні ласощі, особливо серед дітей, та особливо влітку. Проте, існує поширений міф про те, що діти можуть застудитись, якщо їдять морозиво, особливо у теплу пору року. У цій статті ми розглянемо цей міф і проаналізуємо, наскільки він має наукове підгрунтя.

9022_1f116db6e574a834616bd21922b532.jpg (27.31 Kb)


Роз'яснення міфу

Існує поширене уявлення, що споживання холодних напоїв або морозива може призвести до застуди або вірусної інфекції. Однак, застуда є захворюванням, спричиненим вірусом, і не пов'язана з температурою їжі або напою. Застуду передають люди один одному через віруси, що передаються повітряно-крапельним шляхом, контактом або зараженими поверхнями.

Розуміння застуди

Застуда - це вірусне захворювання верхніх дихальних шляхів, яке викликає незначне підвищення температури тіла, кашель, закладеність носа, нежить та інші симптоми. Це захворювання передається від людини до людини, коли вірус потрапляє на слизову оболонку дихальних шляхів через крапельки, які виділяються при кашлі або чханні інфікованої людини.

Фактори, які впливають на застуду

Захворювання на застуду зазвичай спричиняють різні віруси, такі як риновіруси або коронавіруси. Деякі фактори можуть збільшити ризик зараження вірусом, такі як контакт з інфікованою особою або дотик до заражених поверхонь, але температура їжі не є одним з таких факторів.

Тепло і застуда

Що стосується температури морозива і її впливу на організм, то варто зазначити, що наші тіла добре здатні регулювати внутрішню температуру, незалежно від того, що ми їмо. Хоча споживання холодних продуктів може спричинити тимчасове відчуття холоду, це не призводить до застуди.

Рекомендації

Хоча морозиво не призводить безпосередньо до застуди, все ж кілька порад можуть бути корисними, особливо у випадку дітей:

Регулярно мийте руки, особливо перед їжею, щоб запобігти зараженню вірусом.
Утримуйте дитину від контакту з хворими людьми, особливо в періоди збільшеної активності вірусів.
Збагачуйте їхню дієту вітамінами та поживними речовинами, які сприяють зміцненню імунної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, застуда, морозиво


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ми добре знаємо, що броколі корисніше за цукерки, а нові кросівки потрібніші за ляльки. Ось і диктуємо дітям, явно чи приховано, що і як вони мають хо

Чого не можна робити замість дітей?

Сімейні справи | 14:50, 23.07.2024

Ми добре знаємо, що броколі корисніше за цукерки, а нові кросівки потрібніші за ляльки. Ось і диктуємо дітям, явно чи приховано, що і як вони мають хотіти.

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, ва

Дитина зустрічає маму з роботи капризами. Чому?

Мама | 12:10, 23.07.2024

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, валяння на підлозі, істерики?

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки,

Наукові дослідження: Діти дуже перебірливі в їжі

Дитяче харчування | 11:20, 23.07.2024

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки, неможливо змусити з'їсти жодними вмовляннями.

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Якщо ви часто кричите на свою дитину

Мама | 10:30, 23.07.2024

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'явл

Чому треба вчити дитину програвати?

Дитина | 07:40, 23.07.2024

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'являється привід для гордості і наше батьківське марнославство приходить у стан кота, що об'ївся сметан

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Більшість дитячих травм проходить безслідно

Дитина | 01:20, 23.07.2024

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: