Лімфоторакс в дитини: причини,симптоми та лікування

Adoption
Date
  • 97 Переглядів
Лімфоторакс, відомий також як лімфатична фістула або хілезна фістула, є рідкісним захворюванням, яке виникає через аномалію лімфатичних судин. Воно характеризується витоком лімфи з лімфатичних судин до оточуючих тканин або до зовнішнього середовища через виходи (один або кілька) на шкірі.

6067_1673974516_5ee9f114-eff5-451a-8fec-f9f86edd6d97.jpeg (21.8 Kb)Причини лімфотораксу у дитини можуть включати такі фактори:

Конгенітальні аномалії: Деякі діти народжуються з вродженими аномаліями лімфатичних судин, які можуть призвести до розвитку лімфотораксу.

Травма: Пошкодження лімфатичних судин через травму, хірургічну процедуру або радіаційну терапію може сприяти розвитку лімфотораксу.

Інфекція: Деякі інфекційні захворювання, такі як туберкульоз або філаріатоз, можуть призвести до утворення лімфотораксу.

Симптоми лімфотораксу в дитини можуть включати:

Витік лімфи: Постійний або періодичний витік лімфи через шкірні виходи. Цей витік може бути безболісним, але може призводити до подразнення шкіри і запалення.

Пухлини: Утворення пухлин або кісток поруч з місцем витоку лімфи.

Інфекції: Повторні інфекції шкіри в місці витоку лімфи через порушення бар'єрної функції шкіри.

Лікування лімфотораксу зазвичай передбачає комплексний підхід і може включати наступні методи:

Компресійна терапія: Використання компресійних гольфів, рукавів або бандажів для зменшення витоку лімфи і покращення кровообігу.

Лімфодренажна терапія: Масаж і спеціальні техніки для стимуляції відтоку лімфи з ураженої області і поліпшення дренажу.

Хірургічне втручання: У важких випадках, коли інші методи не ефективні, може бути рекомендовано хірургічне втручання для закриття або реконструкції лімфатичних судин.

Лікарська терапія: Деякі препарати, такі як антибіотики або препарати, що підтримують функцію лімфатичної системи, можуть бути призначені для контролю інфекцій та поліпшення стану.

Важливо проконсультуватися з лікарем для діагностики та визначення найкращого підходу до лікування лімфотораксу у дитини, оскільки план лікування може варіюватися залежно від конкретного випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лімфоторакс, дитина, консультації, лікування, дитячі хвороби


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми

Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?

Вибираємо Ім'я | 06:10, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми "йдемо" за новим стилем). Тож й іменини усі посунулися на 13 днів. Тож давайте дізнаватися разом, хто святкує

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, або хочете більше дізнатися про рідкісні українські імена для хлопчиків та дівчаток, для вас наша стаття.

Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?

Вибираємо Ім'я | 00:35, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, або хочете більше дізнатися про рідкісні українські імена для хлопчиків та дівчаток, для вас наша стаття.

Батьки – безсумнівний авторитет для дитини, який має бути запорукою захисту і джерелом любові. Так трапляється не завжди. І вже з вуст дорослих людей

Токсичні батьки: що з цим робити дітям?

Сімейні справи | 08:00, 18.09.2023

Батьки – безсумнівний авторитет для дитини, який має бути запорукою захисту і джерелом любові. Так трапляється не завжди. І вже з вуст дорослих людей можна почути про токсичних батьків та нездорові відносини. Чому батьки стають токсичними? Як розпізн

Психолог Євген Герасимов дав поради, що робити батькам, чия дитина раптом поставила собі психіатричний діагноз за відео або подкастом.

Що робити батькам, якщо дитина шукає в собі хибні психічні розлади?

Дитина | 07:00, 18.09.2023

Психолог Євген Герасимов дав поради, що робити батькам, чия дитина раптом поставила собі психіатричний діагноз за відео або подкастом.

Батькам хочеться, щоб дитина ділилася своїми радощами і проблемами, хочеться знати коло її спілкування і відчувати її душу. Особливо в складному підлі

Чому бажання батьків бути другом для дитини - шкідливе?

Сімейні справи | 05:00, 18.09.2023

Батькам хочеться, щоб дитина ділилася своїми радощами і проблемами, хочеться знати коло її спілкування і відчувати її душу. Особливо в складному підлітковому віці. Однак часто буває так, що на тлі, здавалося б, тісної дружби з батьками у дитини зника

Голка пройшла через стінку шлунка дитини і потрапила до серця.

5-місячна дівчинка вижила, проковтнувши голку

Дитина | 08:00, 16.09.2023

Голка пройшла через стінку шлунка дитини і потрапила до серця.

У Львові суд оштрафував матір учня шостого класу, який вживав нецензурні слова у листуванні з однокласником.

Маму учня оштрафували через те, що він нецензурно лаявся на однокласника

Новини | 10:00, 15.09.2023

У Львові суд оштрафував матір учня шостого класу, який вживав нецензурні слова у листуванні з однокласником.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: