Лімфоторакс в дитини: причини,симптоми та лікування

Adoption
Date
  • 274 Переглядів
Лімфоторакс, відомий також як лімфатична фістула або хілезна фістула, є рідкісним захворюванням, яке виникає через аномалію лімфатичних судин. Воно характеризується витоком лімфи з лімфатичних судин до оточуючих тканин або до зовнішнього середовища через виходи (один або кілька) на шкірі.

6067_1673974516_5ee9f114-eff5-451a-8fec-f9f86edd6d97.jpeg (21.8 Kb)Причини лімфотораксу у дитини можуть включати такі фактори:

Конгенітальні аномалії: Деякі діти народжуються з вродженими аномаліями лімфатичних судин, які можуть призвести до розвитку лімфотораксу.

Травма: Пошкодження лімфатичних судин через травму, хірургічну процедуру або радіаційну терапію може сприяти розвитку лімфотораксу.

Інфекція: Деякі інфекційні захворювання, такі як туберкульоз або філаріатоз, можуть призвести до утворення лімфотораксу.

Симптоми лімфотораксу в дитини можуть включати:

Витік лімфи: Постійний або періодичний витік лімфи через шкірні виходи. Цей витік може бути безболісним, але може призводити до подразнення шкіри і запалення.

Пухлини: Утворення пухлин або кісток поруч з місцем витоку лімфи.

Інфекції: Повторні інфекції шкіри в місці витоку лімфи через порушення бар'єрної функції шкіри.

Лікування лімфотораксу зазвичай передбачає комплексний підхід і може включати наступні методи:

Компресійна терапія: Використання компресійних гольфів, рукавів або бандажів для зменшення витоку лімфи і покращення кровообігу.

Лімфодренажна терапія: Масаж і спеціальні техніки для стимуляції відтоку лімфи з ураженої області і поліпшення дренажу.

Хірургічне втручання: У важких випадках, коли інші методи не ефективні, може бути рекомендовано хірургічне втручання для закриття або реконструкції лімфатичних судин.

Лікарська терапія: Деякі препарати, такі як антибіотики або препарати, що підтримують функцію лімфатичної системи, можуть бути призначені для контролю інфекцій та поліпшення стану.

Важливо проконсультуватися з лікарем для діагностики та визначення найкращого підходу до лікування лімфотораксу у дитини, оскільки план лікування може варіюватися залежно від конкретного випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лімфоторакс, дитина, консультації, лікування, дитячі хвороби


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вчені пояснили, чому грудне вигодовування корисне для імунітету

Немовля | 09:30, 14.07.2024

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярніст

Діти віддають перевагу розважальному контенту, а не мультфільмам - дослідження

Дитина | 11:20, 13.07.2024

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярність цікавого контенту, навпаки, зросла.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: