Скільки триває застуда у малюків?

Adoption
Date
  • 390 Переглядів
Застуда є дуже поширеною в малюків, але її не завжди легко вилікувати.

4079_1bcgts8jwftepcq5twvzth98pba9lv24q8ubetpb.jpg (32.19 Kb)


Дитяча застуда - це вірусне ураження верхніх дихальних шляхів. У той час як застуда у дітей може бути спричинена більш ніж 200 різновидами інфекційних вірусів, найпоширенішими причинами застуди є риновіруси.

Віруси, які викликають застуду у малюків, живуть у повітрі та на поверхнях, а це означає, що якщо хтось із застудою дихне (або чхне) на вашого малюка або якщо він візьме щось, до чого торкалася інфікована людина, він, швидше за все, захворіє вірусом застуди й у нього можуть виникнути симптоми застуди.

Скільки триває застуда у малюків?
Ви можете очікувати, що застуда у малюка триватиме від 7 до 10 днів, але вона може тривати до двох тижнів. А кашель, один із останніх симптомів застуди, може тривати ще довше — іноді до місяця.

Майте на увазі, що звичайна застуда досить заразна, передається від людини до людини через дотик або повітряно-крапельні частинки, тому вона може поширюватися протягом кількох тижнів після того, як ваша дитина захворіла.

Як дізнатися, чи застудився мій малюк чи у нього грип?
Звичайна застуда та сезонний грип можуть здаватися схожими, оскільки обидва вони є респіраторними захворюваннями та мають багато однакових симптомів. Велика різниця між застудою та грипом полягає у швидкості появи симптомів та їх тяжкості.

Симптоми звичайної застуди зазвичай легкі, з’являються поступово та можуть включати субфебрильну температуру, тоді як грип супроводжується різкими симптомами та раптовим підвищенням температури, як правило, понад 38 градусів. Загалом грип сильніше вражає дітей ніж звичайна застуда, через що вони почуваються гірше та некомфортніше.

Що можна давати малюкові при застуді?
Хоча ліків від звичайної застуди немає, ви можете запропонувати своєму малюкові мазь навколо його носа, щоб запобігти розтріскуванням, поставити зволожувач повітря, щоб полегшити закладеність, і давати малюку багато рідини.

Тепла рідина забезпечує зволоження та заспокоює біль у горлі, а також може полегшити набряк у верхніх дихальних шляхах.

Майте на увазі, що антибіотики не вплинуть на звичайну застуду, оскільки вони призначені для лікування бактеріальних інфекцій і можуть завдати шкоди при надмірному вживанні, вбиваючи корисні бактерії в системі вашої дитини.

Запитайте свого лікаря про парацетамол або ібупрофен, щоб знизити температуру вашої дитини — якщо їх приймати згідно з інструкцією, обидва безпечні для малюків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, застуда, симптоми, малюк, застуда триває, тижні, лікування, температура, грип, вірус, поширення хвороби


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: