Довгострокові наслідки поганого привчання до горщика

Adoption
Date
  • 1744 Переглядів
Привчання до горщика може бути часом, сповненим розчарування та підвищених емоцій, і це не дивно. Дитині важко освоїти нову складну навичку, і мама дуже хоче побачити свою дитину через цей етап життя і нарешті жити без підгузків. Імовірність того, що щось піде не так, є реальною, особливо якщо батьки дозволять стресу взяти верх. Якщо ви відчуваєте, що зірветесь, відступіть і глибоко вдихніть. Накидання на вашу дитину може мати тривалі наслідки.

2172_kak-priuchit-rebenka-k-gorshku.jpg (52.92 Kb)


Знущання над дитиною
Під час привчання до горщика відбувається більше жорстокого поводження з дітьми, ніж під час будь-якого іншого етапу розвитку дитини. Ця інформація сумна, але не дивна. Привчання до горщика може бути безладним і обтяжливим, і іноді батьки помилково сприймають нездатність своїх дітей прогресувати так швидко або повністю, як вони того хочуть, за навмисну ​​непокору. Звичка бити або інше серйозне покарання дитини може призвести до емоційних шрамів, які залишаться на все життя. Діти, які зазнали жорстокого поводження, можуть стати депресивними, замкнутими, агресивними та навіть суїцидальними, а також піддаються ризику зловживання шкідливими речовинами, коли стануть старшими.

Тиск і очікування
Багато батьків хочуть «не відставати від сусідів», тобто відчувають тиск, щоб їхні діти досягли віх розвитку, як тільки, або навіть раніше, інші діти чогось навчились. Це в свою чергу змушує батьків тиснути на дітей. Підштовхування дитини до привчання до горщика до того, як вона буде готова, лише перетворить цей процес на неприємний досвід і фактично затримає навчання. Він може хвилюватися з приводу привчання до туалету та боятися, що йому доведеться ходити на горщик, що, у свою чергу, призводить до фізичних проблем, таких як затримка стільця та вплив фекалій.

Ваша дитина потребує, щоб ви були її союзником під час привчання до горщика. Їй потрібні ваше заспокоєння, підбадьорення та непохитне терпіння. Іноді це важко, особливо після повторних аварій. Проте, нещасні випадки є цілком нормальним явищем, і ваша реакція не повинна полягати в тому, щоб лаяти чи карати дитину. Лаяння призводить лише до збентеження та почуття невпевненості в собі. Було б краще обережно нагадати їй користуватися горщиком, особливо коли вона відволікається на щось, що змушує її відкладати похід у ванну.

Ваша дитина не має бути дивовижною дитиною, яка навчиться користуватися горщиком у 6 місяців, і вам не обов’язково бути супербатьком, який навчив її. Це має бути приємний досвід для вашої дитини, час для гордості та досягнення. Якщо він фізично чи емоційно не готовий до стрибка, можна дати йому більше часу. Якщо ви кілька тижнів намагалися і не привчалися до горщика, не зашкодить прогресу вашої дитини, якщо ви повернете його в підгузки і спробуєте знову через кілька місяців. Подивіться на ознаки того, що він готовий, наприклад, знає, коли він мокрий, виражає дискомфорт, коли він брудний, виявляє інтерес до горщика, знає, як одягати та знімати штани, і залишатися сухим протягом двох або більше годин протягом дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: горшок, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, горщик, привчання, дитини, як навчити дитину


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під со

Як одягати малюка в спеку і коли краще гуляти?

Дитина | 09:30, 15.04.2024

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під сонцем. Особливо важлива наступна інофрмація для батьків.

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на

Скоро літо: як уникнути утоплення дитини?

Дитина | 06:20, 15.04.2024

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на воді. Статистика показує, що 47% дітей у віці 10−17 років, які потонули, вміли плавати.

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: