Чому дитина часто кліпає очима?

Adoption
Date
  • 1853 Переглядів
Надмірне кліпання не є нормальним явищем, але в більшості випадків причина несерйозна. Поширеними причинами є подразнення або напруга очей або тимчасова повторювана поведінка. Нечасто це блимання є наслідком поточного стану, який потребує оцінки.

2324_f56e9cef13181231aaf8ea37af8a0c20.jpg (21.18 Kb)
Подразнення або напруга очей
Якщо ваша дитина починає часто моргати, спочатку оцініть, чи щось не дратує її очі. Алергія, дим або сухе повітря можуть спонукати вашу дитину частіше моргати, щоб регулювати сльози, які заспокоюють і очищають поверхню очей. Іноді причиною моргання є подряпина на оці, вросла вія або інфекція ока. Вплив яскравого світла, занадто багато часу перед екраном або тривале читання також можуть призвести до напруги очей, примружування або частого моргання.

Візуальні проблеми
Короткозорість або проблеми з баченням віддалених об’єктів можуть призвести до того, що ваша дитина мружиться, часто тере очі або скаржиться на розмитість зору чи головний біль. У деяких випадках короткозорість викликає сльозотечу, що може призвести до надмірного моргання. Неправильне розташування очей, або косоокість, також може спричинити примружування або надмірне моргання. Рідко блефароспазм, який є ненормальним, мимовільним кліпанням або спазмом повік, вражає дітей.

Повторювана поведінка або тики
Повторювані дії часто зустрічаються у дітей, і надмірне моргання може бути одним із них. Така поведінка може бути викликана тривогою або стресом, але іноді немає чіткої причини. У більшості випадків така поведінка з часом зникає, і найкраще, що можуть зробити батьки, якщо немає травми чи очевидного подразника, це не зосереджуватися на цьому. Рідше надмірне моргання може бути спричинено синдромом Туретта, захворюванням, яке викликає у дітей мимовільні рухові або голосові тики. Цей синдром зазвичай починається у віці від 5 до 10 років, і тики, як правило, посилюються, коли дитина збуджена або перебуває в стані стресу.

Якщо ваша дитина починає надмірно моргати, перевірте наявність ознак травми ока чи інфекції або спостерігайте за ситуаціями, які викликають моргання, щоб визначити причину. Якщо ви підозрюєте, що причиною моргання є травма, інфекція чи проблеми із зором, покажіть дитину педіатру або оптометристу. Також повідомте свого педіатра, якщо надмірне моргання продовжується або якщо у вашої дитини з’являється постійний головний біль або змінюється зір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, моргання, надмірне кліпання, поведінка, проблеми, моргати, примружування, причини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні діти знають свої кордони, проте, це не захищає їх від тих, хто звик виливати свою агресію на інших. І, як виявилося, така поведінка негативно

Булінг негативно впливає не тільки на дитину-жертву, а й на того, хто ображає - психологи

Психологія | 08:30, 12.04.2024

Сучасні діти знають свої кордони, проте, це не захищає їх від тих, хто звик виливати свою агресію на інших. І, як виявилося, така поведінка негативно відбивається не лише на жертві.

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку ф

3 прекрасні сімейні фільми, які замінять дітям мультики

Сімейні фільми | 06:20, 12.04.2024

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку фільмів, які точно зацікавлять ваших дітей.

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо

3 чудові книги для батьків про дитячу психологію

Психологія | 01:20, 12.04.2024

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо ознайомитися з наступною літературою.

Війна змінила життя кожного українця. Так чи інакше вона торкнулась усіх. І дітей особливо. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від бойоіих дій, це ще н

Як щоденна рутина підтримує дітей під час війни?

Дитина | 00:30, 12.04.2024

Війна змінила життя кожного українця. Так чи інакше вона торкнулась усіх. І дітей особливо. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від бойоіих дій, це ще не означає, що ваша дитина не переживає стрес через те, що відбувається навколо неї. І як батькам пот

Шкіра маленький дітей дуже чутлива до миючих засобів, навіть коли мова йде про вибір прального порошку для дитячих речей.

Суміші, які особливо шкідливі для шкіри немовлят: що важливо знати про прання дитячого одягу?

Дитина | 18:50, 11.04.2024

Шкіра маленький дітей дуже чутлива до миючих засобів, навіть коли мова йде про вибір прального порошку для дитячих речей.

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина п

10 фраз, які батьки повинні сказати своїй дитині, коли вона йде в 1 клас

Школярі | 10:30, 11.04.2024

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина повинна знати не лише свої обов'язки, як учня, а й про свої ПРАВА!

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили

Топ-3 українські мультфільми для дітей різного віку

Сімейні фільми | 09:30, 11.04.2024

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили виправити цю ситуацію і запропонувати добірку, яка зацікавить дітей різного віку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: