Як зберігати дитячу суміш, виходячи з дому?

Adoption
Date
  • 305 Переглядів
Коли ваша дитина п’є суміш, у вас можуть виникнути додаткові проблеми з годуванням, особливо коли виходите з дому. Зберігання дитячої суміші залежить від типу суміші, яку ви використовуєте, оскільки різні види суміші мають різні рекомендації щодо подачі та зберігання з точки зору безпеки. Недотримання інструкцій і рекомендацій щодо зберігання може спричинити появу бактерій у молочній суміші, через що може захворіти немовля.

7443_detskaya_smes_1.jpg (17.02 Kb)

Помістіть нерозкриту готову суміш безпосередньо в сумку для підгузників або харчову сумку, щоб носити з собою, поки ви не вдома. Готову суміш не потрібно охолоджувати.

Приготуйте порошкоподібну або рідку концентровану суміш відповідно до інструкцій на упаковці принаймні за годину до виходу з дому.

Помістіть готову суміш у холодильник, щоб вона охолола принаймні на одну годину, перш ніж запаковувати її.

Покладіть заморожені пакети з льодом у невеликий холодильник або ізольований мішок. Готову суміш помістіть в холодильник або пакет і закрийте.

Використовуйте суміш протягом чотирьох годин після того, як помістили її в холодильник або сумку. Або вийміть суміш із пакета протягом чотирьох годин і помістіть її в холодильник. Використовуйте формулу протягом 24 годин після приготування, якщо знову поставите її в холодильник.

Поради
Якщо ваша дитина з’їла частину суміші з пляшечки, яку ви зберегли, але не доїла, викиньте залишки з пляшечки, щоб дитина не захворіла.

Якщо ви не можете належним чином охолоджувати приготовлену молочну суміш, поки ви не вдома, упакуйте воду, необхідну для приготування суміші, і окремо упакуйте концентровану або порошкоподібну суміш. Це дозволяє зробити формулу такою, як вам потрібна.

Якщо ваші заходи щодо зберігання суміші не відповідають цим інструкціям, викиньте суміш, не давши її дитині, інакше ви можете ризикувати здоров’ям дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, холодильник, суміші, охолоджувати, протягом, зберігання, можете, формулу, приготування, готову


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Розповідає Євген Комаровський.

Чи необхідний йод для дітей?

Здоров'я | 00:35, 04.10.2023

Розповідає Євген Комаровський.

Доктор Комаровський розповів, чи можна розпочинати ремонтні роботи у приміщенні, в якому перебуває дитина. Про це знаменитий педіатр написав на своїй

Комаровський зробив категоричну заяву про ремонт і дітей

Доктор Комаровский | 08:20, 03.10.2023

Доктор Комаровський розповів, чи можна розпочинати ремонтні роботи у приміщенні, в якому перебуває дитина. Про це знаменитий педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

Доктор Комаровський розповів, чи можна зашкодити дитині частим промиванням носа фізрозчином, і як часто можна проводити процедуру зволоження слизових

Комаровський розповів, чи можна промивати носа дитині фізрозчином

Доктор Комаровский | 07:30, 03.10.2023

Доктор Комаровський розповів, чи можна зашкодити дитині частим промиванням носа фізрозчином, і як часто можна проводити процедуру зволоження слизових оболонок маленьким дітям. Про це знаменитий педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

Євген Комаровський дав поради батькам, як можна швидше навчити дітей розмовляти. Відомий педіатр виклав їх у 7 простих, але дієвих рекомендаціях.

Комаровський розповів, як навчити дитину говорити

Доктор Комаровский | 06:20, 03.10.2023

Євген Комаровський дав поради батькам, як можна швидше навчити дітей розмовляти. Відомий педіатр виклав їх у 7 простих, але дієвих рекомендаціях.

Дівчатка часто більш близькі з матерями, ніж з татусями, а ось хлопчики, чим більш дорослими стають, тим сильніше

Як батькам заслужити довіру своєї дитини?

Сімейні справи | 02:00, 03.10.2023

Дівчатка часто більш близькі з матерями, ніж з татусями, а ось хлопчики, чим більш дорослими стають, тим сильніше "тягнуться" до батька. Однак, не завжди вдається встановити довірливі стосунки з дитиною. На жаль. І сьогодні ми поговоримо про те. як з

Марина Меллія — професор психології, автор бестселерів про успішних і свідомих батьків. Жінка консультує відомих мультимільярдерів щодо питань батьків

8 порад батькам від відомого психолога, які допоможуть виховати здорову і щасливу дитину

Психологія | 00:35, 03.10.2023

Марина Меллія — професор психології, автор бестселерів про успішних і свідомих батьків. Жінка консультує відомих мультимільярдерів щодо питань батьківства й виховання дітей. У професорки єдина візія виховання молодшого покоління: вона заперечує сучас

Омега-3 жирні кислоти необхідні для нормального функціонування дитячого організму. Вони беруть участь у всіх етапах росту та розвитку дитини: від форм

Омега-3 та користь для дитячого організму

Дитина | 23:42, 02.10.2023

Омега-3 жирні кислоти необхідні для нормального функціонування дитячого організму. Вони беруть участь у всіх етапах росту та розвитку дитини: від формування органів до роботи мозку і зміцнення імунітету. Ці жирні кислоти не виробляються в організмі с

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: