Чому в дитини часто болять коліна?

Adoption
Date
  • 1018 Переглядів
Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

8915_5.jpg (30.38 Kb)


На питання, чому можуть хворіти коліна, існує цілий ряд варіантів відповіді, серед яких відзначають, як травми, запальні захворювання, так і інші причини. Ми розглянемо найпоширеніші варіанти:

- Хвороба Кеніга. Захворювання розвивається в ситуації, коли кисень недостатньо надходить в коліно. Кісткова тканина починає відмирати, від неї відділяється хрящик. Больові відчуття виникають в момент, коли відпадає шматок кістки і починає переміщатися в області коліна. При цьому також можлива поява слабкості в суглобах, клацай звук при розгинанні і згинанні кінцівки, відсутність можливості повністю розігнути або зігнути ногу.
- Якщо болить під коліном у дитини, то найімовірніше, має місце хвороба Осгуда-Шляттера. Нерідко діагностується в підлітковому віці, особливо серед хлопців, що активно займаються спортом, які піднімають тяжкості. Недуга є запалення сухожилля під коліном. У цій ділянці формується м’яка шишка, хворобливі відчуття посилюються при ходьбі. Найчастіше захворювання проходить самостійно за досягнення 18-річного віку, не вимагає особливого лікування.
- Запалення або защемлення нерва супроводжується виникненням гострого болю, можливо, розвиток атрофії м’язів. Може бути присутнім оніміння кінцівок, різкий біль при натисканні на запалене місце, нервовий тик при ходьбі.
- Зсув колінного суглоба. Супроводжується набряком м’яких тканин, болем, нога може «підкошуватися» при ходьбі.
- Наявність вроджених патологій. Природжений вивих може привести до нестійкій ході, частим падінням. Наявність часточкової надколінка підвищує ризик травмування.
- Гормональний збій в організмі також може провокувати виникнення больових відчуттів.
- Активне зростання. Біль виникає в ситуації, коли дитина починає різко зростати, зростання кісток значно випереджає за розвитком м’язи та сухожилля. При цьому дитина може скаржитися, що болять коліна ночами (в цей час м’язи не знаходяться в тонусі).
- Зайве навантаження на суглоб при наявності надлишкової ваги.
- Відсутність збалансованого харчування, нестача певних вітамінів і мікроелементів також може впливати на появу проблем з кістками, суглобами.
- Тривале навантаження на коліно може викликати біль, особливо посилюється при нових навантаженнях. Часто зустрічається у дітей, які надмірно займаються спортом.
- Сидячий спосіб життя також може викликати болі в суглобах через відсутність необхідного фізичного навантаження на коліна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: болять коліна, чому болять коліна в дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Можливо, ви відчуєте полегшення, якщо ваша дитина просить на перекус фрукти, а не шкідливу їжу, але якщо вона їсть лише фрукти, ваша дитина може не от

Чи може дитина з'їсти забагато фруктів?

Дитина | 08:30, 19.08.2022

Можливо, ви відчуєте полегшення, якщо ваша дитина просить на перекус фрукти, а не шкідливу їжу, але якщо вона їсть лише фрукти, ваша дитина може не отримати інших поживних речовин, життєво важливих для її росту та розвитку. Фрукти містять необхідні в

Зелений болгарський перець наповнений ключовими вітамінами та мінералами, що робить його поживним вибором для плану здорового харчування вашого малюка

Чи безпечний зелений болгарський перець для малюків?

Дитина | 00:30, 19.08.2022

Зелений болгарський перець наповнений ключовими вітамінами та мінералами, що робить його поживним вибором для плану здорового харчування вашого малюка. Приготований і поданий правильно, зелений болгарський перець безпечний для вашого малюка, і якщо д

Насичений клітковиною попкорн є смачною та поживною закускою. На жаль, він також може бути небезпечним. Попкорн важко жувати, і він може спричинити за

Коли дитині можна їсти попкорн?

Дитина | 23:00, 18.08.2022

Насичений клітковиною попкорн є смачною та поживною закускою. На жаль, він також може бути небезпечним. Попкорн важко жувати, і він може спричинити задуху для малюків. Хоча вам може сподобатися дивитися кіно з великою мискою попкорну, мабуть, краще п

Дитяча апраксія мовлення — це незвичайний розлад мовлення, при якому дитині важко робити точні рухи під час мовлення.

Що таке дитяча апраксія?

Дитина | 14:00, 18.08.2022

Дитяча апраксія мовлення — це незвичайний розлад мовлення, при якому дитині важко робити точні рухи під час мовлення.

До уваги батьків поради, які потрібно запровадити у щоденну практику.

Як уникнути проблем із зором у дитини?

Дитина | 10:00, 18.08.2022

До уваги батьків поради, які потрібно запровадити у щоденну практику.

У новому дослідженні вчені показали, що краплі, які містять певний пробіотичний штам (Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12), зменшили триваліс

Пробіотик може допомогти в лікуванні коліків у немовлят

Дитина | 08:30, 18.08.2022

У новому дослідженні вчені показали, що краплі, які містять певний пробіотичний штам (Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12), зменшили тривалість щоденного плачу більш ніж на 50% у 80% із 40 немовлят, які отримували пробіотик один раз на день

Коли йдеться про те, щоб допомогти немовлятам навчитися говорити, важливо не лише те, скільки говорять батьки, а й те, як вони це говорять.

Як мова мами і тата покращує мовні навички немовлят

Дитина | 23:00, 17.08.2022

Коли йдеться про те, щоб допомогти немовлятам навчитися говорити, важливо не лише те, скільки говорять батьки, а й те, як вони це говорять.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: