Як усунути закрепи у дитини?

Adoption
Date
  • 106 Переглядів
Після народження діти активно ростуть: набирається вага, розвиваються органи і системи. Через це у здорових немовлят інколи виникають складнощі із засвоєнням їжі, так звані функціональні проблеми шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Зазвичай це зригування (є у 23-50% дітей), кольки (у 20-40%), закрепи (у 15-20%), а також їхнє поєднання.

7724_5b.jpg (29.71 Kb)

Такі функціональні проблеми травлення зазвичай призводять до серйозного дискомфорту у дитини. В свою чергу неспокій і частий плач малюка стають джерелом постійного стресу для батьків.

Якщо у дитини виникли функціональні проблеми ШКТ, не варто пасивно чекати, поки вони минуть.

Однак і до лікарських засобів вдаватися теж необов’язково. Згідно з думкою Європейського товариства спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN) правильна корекція раціону малюка або мами (дієтотерапія) є ефективнішою у боротьбі з функціональними проблемами травлення.

Найкращим для дитини першого року життя є грудне вигодовування, тож, його варто продовжувати, дещо відкоригувавши раціон мами. При кольках та здуттях: виключити з раціону алергени й продукти, що посилюють газоутворення (цільне молоко, каву, шоколад, бобові тощо). При закрепах: споживати достатньо продуктів із послаблюючою дією і багатих на клітковину, пити достатню кількість води.

У разі штучного вигодовування суть дієтотерапії полягає у переведенні малюка на спеціальну дитячу суміш після попередньої консультації з лікарем-педіатром. Одною з таких спеціальних сумішей може стати суміш Nutrilon Комфорт, яка є безпечним та доведеним рішенням для усунення функціональних проблем з травленням у дітей без порушення природного розвитку ШКТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, проблеми ШКТ, закрепи у дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: