Які фрази має знати дитина?

Adoption
Date
  • 218 Переглядів
Як тільки дитина починає говорити словосполученнями і реченнями, її варто навчити кілька запитань і відповідей на них, щоб малюкові було легше налагодити спілкування з оточуючими і незнайомими людьми та дітьми (наприклад, як дитина піде в садок чи у школу).

6652_5.jpg (26.87 Kb)


Як тебе звати? Давай дружити?
Погодьтеся, якщо малюк відкритий до нових знайомств, йому набагато легше знайти друзів і він гарантовано не залишиться самотнім.

Можна до вас? Можна з вами?
Варіанти фраз, які допоможуть малюкові приєднатися до будь-якої компанії, а вам - не перейматися тим, що малюк буде боятися перед незнайомими дітьми.

Спасибі і будь ласка
Ці фрази діють чарівно в будь-якій ситуації, неважливо, дорослий опинився перед малюком чи дитина. Головне, щоб дитина розуміла їх значення і використовувала в потрібні моменти.

Мені не подобається
Можна довго розмірковувати про те, як все-таки краще малюкові: бути ввічливим і байдужим або мати свою точку зору та вміти її активно висловлювати. Зрештою, якщо ваша дитина сама зможе вирішити спірне питання і відповісти кривднику, вважайте, що ви добре впоралися з роллю батька на цьому етапі.

Тобі допомогти? Давай допоможу!
У подібних фразах вловлюються нотки батьківського піклування, а що може бути приємніше, ніж небайдужа дитина?

Я подумаю

Ще одна фраза зі світу дорослих, яка знадобиться вашій дитині. Наприклад, у тому випадку, коли між вами назрів конфлікт, і ви не знаєте, на чому зупинитися. Ця фраза дає відмінну перевагу для роздумів.

Я ображений/я злюсь
Враховуючи, наскільки сліпі та глухі оточуючі бувають до наших почуттів, у наших силах навчити дитину озвучувати свої почуття та очікування. Тоді ваша дитина точно не залишиться непоміченою або осторонь усього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання, розвиток, вихована дитина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли йдеться про те, щоб допомогти немовлятам навчитися говорити, важливо не лише те, скільки говорять батьки, а й те, як вони це говорять.

Як мова мами і тата покращує мовні навички немовлят

Дитина | 23:00, 17.08.2022

Коли йдеться про те, щоб допомогти немовлятам навчитися говорити, важливо не лише те, скільки говорять батьки, а й те, як вони це говорять.

Коли ваша дитина наближається до віку, що вона може почати їсти тверду їжу, вам може бути важко зрозуміти, що ви годуєте її правильно. Є певні вказівк

Які продукти підходять дітям до року?

Дитина | 19:00, 17.08.2022

Коли ваша дитина наближається до віку, що вона може почати їсти тверду їжу, вам може бути важко зрозуміти, що ви годуєте її правильно. Є певні вказівки МОЗ щодо того, які продукти варто включити до харчування дитини, яка не досягла року.

Не лише у мами і тата може боліти голова, у дітей цей симптом теж може проявлятися. Іноді прото

У дитини болить голова: Як визначити, коли потрібно до лікаря?

Хвороби | 08:00, 17.08.2022

Не лише у мами і тата може боліти голова, у дітей цей симптом теж може проявлятися. Іноді прото "на погоду", а часом це може бути тривожним симптомом. Як знати, коли варто йти до лікаря, а коли - просто дати таблетку?

Дослідження показують, що сон менше дев’яти годин на ніч пов’язаний з когнітивними труднощами, психічними проблемами та меншою кількістю сірої речовин

Діти, які не висипаються, можуть відчувати згубний вплив на мозок і когнітивний розвиток, який зберігається з часом

Дитина | 23:00, 16.08.2022

Дослідження показують, що сон менше дев’яти годин на ніч пов’язаний з когнітивними труднощами, психічними проблемами та меншою кількістю сірої речовини в певних областях мозку.

Ваш малюк з часом захоче спробувати все, що є у вас на тарілці, але батьки повинні вжити заходів, щоб захистити своїх дітей від нещасних випадків, вкл

Коли дітям можна почати їсти горіхи?

Дитина | 19:00, 15.08.2022

Ваш малюк з часом захоче спробувати все, що є у вас на тарілці, але батьки повинні вжити заходів, щоб захистити своїх дітей від нещасних випадків, включаючи удушення їжею. Не всі продукти є безпечними для будь-якого віку. Лікарі стверджують, що щонай

Йогурт забезпечує корисне джерело кальцію та білка, але багато сортів із фруктовим смаком також наповнені цукром – цілих 44 грами, що становить 11 чай

Чи безпечний грецький йогурт для немовлят?

Дитина | 17:00, 15.08.2022

Йогурт забезпечує корисне джерело кальцію та білка, але багато сортів із фруктовим смаком також наповнені цукром – цілих 44 грами, що становить 11 чайних ложок, на порцію 225 грам. Грецький йогурт є більш здоровою альтернативою традиційним йогуртам,

В цілому, вік початку мастурбації збігається з статевим дозріванням, а так як ми всі різні, для когось це і 9 років, а для когось і 15-16. Хтось не бу

Чи нормально, коли підлітки мастурбують?

Секс | 10:00, 15.08.2022

В цілому, вік початку мастурбації збігається з статевим дозріванням, а так як ми всі різні, для когось це і 9 років, а для когось і 15-16. Хтось не буде цього робити, і це теж нормально. Але на практиці переважна більшість чоловіків і жінок не кидают

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: