Ознаки, які говорять про те, що ваша дитина є вундеркіндом

Adoption
Date
  • 929 Переглядів
Кожному з батьків хотілося б вірити, що його дитина особлива і унікальна. Безумовно, так воно і є, але лише небагатьом дітям судилося стати видатними дорослими. Як зрозуміти, що ваша дитина не просто розумна і кмітлива, а належить до ліги Альберта Ейнштейна, Вольфганга Амадея Моцарта або Марії Склодовської-Кюрі? Розбираємося у цьому питанні разом.

6604_7__.jpg (18.37 Kb)


Вони полюбляють читати

Діти-вундеркінди, зазвичай, є завзятими книголюбами. Вони вчаться читати швидко і набагато раніше, ніж однолітки, полюбляють вивчати більш складні художні твори і роблять це з великим задоволенням. При цьому список їх інтересів не обмежується шкільною програмою — їх може зацікавити будь-яка нова книга, яка потрапить у їх поле зору.

Вундеркінди — натури, які дуже захоплюються чимось

Обдаровані діти реагують на життя з більшою емоційністю, ніж звичайні. Вони, зазвичай, дуже захоплені областю, яка їх цікавить, і мають здатність зберігати цю захопленість протягом тривалого часу. Іноді їх поведінка може навіть здатися обсесивно-компульсивною, настільки глибоко і надовго вони занурюються у досліджуваний матеріал.

Вони полюбляють вчитися і освоюють матеріал дуже швидко

Вундеркінди можуть дуже сильно прагнути до поглинання знань — у них наявні цікавість і пристрасть до навчання, які не зникають. Такі діти ставлять багато питань, причому часто таких, на які батьки насилу знаходять відповіді. Іноді це може розцінюватися негативно, тому що тяга до знань може проявлятися як у постійних "чому", так і у сміливих експериментах, які закінчуються, наприклад, потопом у квартирі.

Вони відрізняються глибиною сприйняття

Обдаровані діти бачать світ по-іншому. У них незвичайний погляд на життя і вони раніше, ніж звичайні діти, починають усвідомлювати те, що відбувається навколо них. Вони можуть передбачати розвиток подій, розпізнавати закономірності і мають здібність до абстрактного мислення. Обдаровані діти, зазвичай, демонструють не лише почуття гумору, але й почуття справедливості та потребу у правосудді, що народжуються з почуття співчуття до інших.

Вони цікавляться навколишнім світом

Розумні діти цікавляться навколишнім світом, але справжні генії постійно прагнуть дізнатися найдрібніші деталі того, як усе влаштоване — від розпитувань про особливості харчування кожного ссавця до наполегливого бажання дізнатися, як саме працює побутова техніка. Важливо заохочувати прагнення дитини — давати їй тематичну літературу, віддавати у гуртки за інтересами і докладно відповідати на питання (навіть якщо їх кількість починає вас дратувати).

Вони володіють неймовірною пам'яттю

Обдаровані діти здатні запам'ятовувати велику кількість інформації і на більш тривалий період часу. Вони дуже уважні і фіксують мову тіла, інтонації голосу та інші деталі, які не помічає більшість дітей.

У них багате мовлення і складний розумовий процес

Обдаровані діти взагалі часто починають говорити рано, але ще дивніше те, у якому віці вони отримують здатність вести складні і філософські бесіди. У результаті вони прагнуть спілкуватися зі старшими дітьми і дорослими, тому що шукають собі рівних за інтелектом співрозмовників.

Вони не полюбляють повторювати те, що вже знають

Обдаровані діти постійно жадають нових знань і схильні вчитися через дослідження й практику — їм не подобається повторювати те, що вони вже зрозуміли. Вони не полюбляють заучування, вважаючи за краще зрозуміти зміст й одразу перейти до наступного кроку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вундеркінд, дитина, розвиток дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

12 геніальних порад для батьків

Сімейні справи | 02:00, 28.09.2023

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дит

Чому діти так люблять солодке?

Дитяче харчування | 08:20, 27.09.2023

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дитини налаштовані на солодку та жирну їжу, оскільки материнське молоко насичене цукрами та жирами.

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: