Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини

Adoption
Date
  • 2019 Переглядів
У садку ваше чадо називають «золотою дитиною», бабуся стверджує, що «малюк, поки не прийшли батьки, поводився чудово», тато легко знаходить спільну мову з сином ...

А варто мамі залишитися з дитиною, як емоції вирують, нерви натягуються, і сльози готові хлинути з очей. Мамині сльози. Чому так відбувається, що з мамою дитина поводиться найгірше, перетворюючись в ураган хаосу?

4412_diti_z_mamoyu_naig.jpg (41.72 Kb)

Хороша новина: ця ситуація не унікальна, а погану поведінка дитини - це не знак того, що мама погана. Перед вами 3 причини поганої поведінки з мамою:

1. Беззастережна мамина любов

Психологи знають: діти найгірше поводяться з тими, кого найбільше люблять і кому довіряють. Дитина поруч з людиною, до якої прив'язана і кому довіряє повністю, перестає себе контролювати і може розслабитися. Мама - «своя людина», тому дитині можна бути з нею собою. Або виплеснути саме на люблячу маму весь той вантаж емоцій від самоконтролю, який дитина накопичила за весь день спілкування в дитячому саду.

2. Канал енергії

Діти харчуються за рахунок маминих емоцій, якщо близькі до неї. Дітям потрібна емоція, з якою вони беруть енергію. Це як в магазині: ми ж йдемо за тістечком або за новою блузкою саме для того, щоб випробувати задоволення і зарядитися цим відчуттям. І дитина знаходить таку підзарядку - нею стає така людина, від якої енергію можна отримати сповна і ... будь-якими шляхами. Дитина хоче включити маму в потік енергії - пустувати, бігати, стрибати, а мамі здається, що дитина переводить її витівками.

3. Синдром «хамелеона»

Дитина нагадує хамелеона: вони залежать від дорослих, тому підлаштовуються під дорослих і навіть імітують рухи, слова, звички. Крім таких «повторень», діти імітують ще й відповідні емоції дорослих. І як виходить: дитина провела півдня з бабусею і налаштувався на її настрій - малюк знайшов потрібний тембр мови, інтонації, швидкість рухів, і тут ... з'являється мама.

А мама зовсім інша! І потрібно швидко перемикатися на маму, тому у дитини відбувається «збій систем», але це відбувається в підсвідомості дитини, зачіпає відчуття і емоції, тому і виходить дитя зі складно доступним характером - істериками, пустощами, провокаціями.

Хто винен і що робити?

Нікого не потрібно звинувачувати і мучити себе докорами. Перестаньте злитися і накручувати себе, дайте дитині час вийти з емоційного тупика при вигляді мами. Скажіть дитині: «Я знаю, що ти так поводишся, тому що скучив і втомився без мене».

І бажано, щоб ви швидко забрали дитину у бабусі або відправили додому няню - тобто, дали можливість дитині переключитися і не перенапружуватися поруч з двома «разнозарядними» людьми. Поступово коло спілкування у малюка розшириться, і він навчиться швидше перемикатися і поводитись з усіма досить однаково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти і батьки, виховання дітей, сімейне виховання, дитина погано поводиться з мамою


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: