Ознаки того, що дитині краще вчитися дистанційно

Adoption
Date
  • 121 Переглядів
Чи обов'язково дитині ходити в школу? Чи може дистанційне навчання бути настільки ж ефективним, як і очне?

2843_navch_distancyino.jpg (30.66 Kb)

Дистанційне навчання - це не той формат, в якому діти вчаться на карантині. По суті, те, що спостерігалося в школах навесні і що може повторитися знову, - це самопідготовка. Тому що немає чіткої програми, контролю знань, додаткових матеріалів.

Але є діти, яким в цілому вчитися дистанційно простіше і зручніше. Само собою, при правильному підході, коли це не просто сидіння вдома, а повноцінна освіта.

Розповідаємо, в яких випадках дитині краще вчитися віддалено.

1. Складні відносини з однолітками

Дуже багато дорослих згадують про школу з жахом, тому що зіткнулися з нерозумінням або навіть агресією з боку однолітків або старших дітей.

Якщо вашій дитині складно налагоджувати відносини зі шкільним колективом - не завжди буде хорошим виходом просто змінити школу. Цілком можливо, йому краще і спокійніше вчитися вдома.

У той же час у дитини повинне бути коло спілкування, тому що соціалізація, як не крути, необхідна. Наприклад, це можуть бути приятелі по творчих або спортивних секціям.

2. Дитина часто хворіє

У такій ситуації дитина часто пропускає школу, не отримує потрібної освіти і постійно відстає у навчанні. При такому стані здоров'я краще забезпечити повноцінне домашнє дистанційне навчання.

3. Дитині нудно в школі

Вона може бути психологічно дорослішою за своїх однолітків або більш інтелектуально обдарована. І тоді у неї немає мотивації сидіти на уроках і чекати, поки іншим "розжують" матеріал вчителя.

Якщо дитина явно обдарована - повинна бути своя програма навчання, яка буде стимулювати і розвивати її, а не гальмувати.

4. У дитини не вистачає часу ні на що, крім школи

Крім безпосередньо уроків, є ще час, витрачений на дорогу (іноді це може бути 2 години і більше в день), класні години та інші заняття, які дитині не потрібні і не цікаві. При цьому не залишається ні сил, ні часу на захоплення, хобі, заняття спортом або творчістю.

В результаті у дитини пропадає мотивація і до навчання, і до інших занять, тому що просто немає сил і вона не бачить сенсу в тому, чим займається.

5. Дитина вже вибрала вуз і професію

У такому випадку їй потрібно зробити акцент на певних предметах і вивчати їх поглиблено, а решта — швидше за все, поверхнево, щоб мати загальні знання, але не витрачати на це занадто багато часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школа, освіта, навчання, навчання в першому класі, дистанційне навчання, вуз, секції, соціалізація, професія, предмети, не цікаво, сили, спілкування


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Психологи з США довели, що людське грудне молоко — це більше, ніж їжа, це також годинник, який дає немовлятам інформацію про час доби. Склад грудного

Вчені пояснили, що допомагає немовлятам відрізняти день від ночі

Немовля | 07:00, 24.01.2022

Психологи з США довели, що людське грудне молоко — це більше, ніж їжа, це також годинник, який дає немовлятам інформацію про час доби. Склад грудного молока змінюється протягом дня, надаючи ранкового молоку іншу суміш інгредієнтів, ніж заспокійливе в

Якщо вашим дітям зараз від 10 до 18 років, — у них є дуже багато спокус, які можуть не тільки зіпсувати, але і згубити їхнє життя. Хтось скаже, що спо

Як зрозуміти, що дитина вживає наркотики

Шкідливі звички | 05:00, 24.01.2022

Якщо вашим дітям зараз від 10 до 18 років, — у них є дуже багато спокус, які можуть не тільки зіпсувати, але і згубити їхнє життя. Хтось скаже, що спокус вистачає в будь-який час і в будь-якому місці, але доступність заборонених речовин зараз підняла

Пропонуємо вам прості ігри, які допоможуть підвищити розумові здібності вашої дитини в ігровій формі.

Ігри, які допоможуть розвинути дитяче мислення

Дитина | 01:30, 24.01.2022

Пропонуємо вам прості ігри, які допоможуть підвищити розумові здібності вашої дитини в ігровій формі.

Молоді мами маленьких дітей, особливо якщо дитина перша, настільки занурені у турботу про її благополуччя, що часто намагаються захистити її навіть ві

Що не варто забороняти дітям?

Дитина | 19:00, 23.01.2022

Молоді мами маленьких дітей, особливо якщо дитина перша, настільки занурені у турботу про її благополуччя, що часто намагаються захистити її навіть від тих речей, які дитині потрібні для розвитку. Тому так часто ми чуємо на майданчику або у дитячій і

Згідно з новим дослідженням в Великобританії, учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто снідав регулярно.

Регулярний сніданок впливає на успішність школярів

Школярі | 12:00, 23.01.2022

Згідно з новим дослідженням в Великобританії, учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто снідав регулярно.

Вчені з США розробили монітор, який стежить за диханням немовлят уві сні. Пристрій може врятувати від синдрому раптової дитячої смерті.

Вчені створили гаджет, який контролює сон немовлят

Немовля | 10:00, 23.01.2022

Вчені з США розробили монітор, який стежить за диханням немовлят уві сні. Пристрій може врятувати від синдрому раптової дитячої смерті.

Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

Медики розповіли, які діти більше схильні до ожиріння

Здоров'я | 08:00, 23.01.2022

Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: