Новий тренд: що таке дитячий фітнес?

Adoption
Date
  • 129 Переглядів
Останнім часом словосполучення «дитячий фітнес» звучить регулярно, але не всі батьки знають, що це таке.

0353_dit_fytnes.jpg (38.73 Kb)

Фітнес для дітей - не проста фізкультура, це справжня спортивна програма, розроблена з урахуванням віку дитини, її можливостей, темпів розвитку і інших чинників. За допомогою фітнесу дитина не тільки отримує фізичне навантаження, але і стає спритною, гнучкою і рухливою.

Що треба знати про дитячий фітнес?

Фітнес для діточок є сумішшю гімнастичних вправ, аеробіки, йоги та танців. Програма розроблена таким чином, щоб дитині було цікаво займатися в групі, в неї включені елементи гри. У групі знаходиться не більше 15 осіб.

Якщо у вас виникло бажання записати вашу дитину на дитячий фітнес, в першу чергу шукайте секції такого профілю в спортивних клубах, школах танців і дитячих розвиваючих студіях вашого міста.

З яких вправ складаються програми тренувань?

Як вже було сказано вище, програми поєднують в собі безліч вправ. Одні орієнтовані на поставу, інші дають дитині кардіо навантаження (наприклад, стрибки зі скакалкою). Відзначимо, що у різних наставників програми можуть відрізнятися між собою, так що у батьків є можливість вибирати.

Чому варто віддати перевагу дитячому фітнесу, а не спортивній секції?

Фітнес - повністю безпечний вид фізичної активності, на дитину не буде здійснюватися тиск, як на спортивних секціях. Фітнес може стати хорошим заняттям і для тих діток, які не пройшли відбір у інших місцях. Можна сказати, що дитячий фітнес стане не тільки корисним для вашої дитини, але і приємним проведенням часу. Фітнесом можна займатися з трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: фітнес, спорт, здоров'я дитини, спортивні секції, поради як вибрати секцію для дитини, дитячий фітнес, стане не тільки корисним для вашої дитини, але і приємним проведенням часу


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В інтернеті можна знайти безліч статей про дитячий сон. Існують навіть наукові підходи, винайдені педіатрами. Ми вирішили поділяться з вами іграми та

Лайфхаки, які допоможуть вкласти дитину спати

Дитина | 00:30, 21.01.2022

В інтернеті можна знайти безліч статей про дитячий сон. Існують навіть наукові підходи, винайдені педіатрами. Ми вирішили поділяться з вами іграми та лайфхаками, які вкладуть спати вашу дитину без сліз та ритуалів.

Ось що виходить, коли у вас є і діти, і домашні тварини.

Фрази, які ми говоримо і дітям, і домашнім улюбленцям

Мама | 14:00, 20.01.2022

Ось що виходить, коли у вас є і діти, і домашні тварини.

Провівши дослідження, медики вияснили, що вживання вітаміну А протягом усіх 9 місяців вагітності здатне вберегти майбутню дитину від безлічі інфекцій

Що захистить дитину від вірусів і інфекцій та чому це потрібно знати вагітним?

Профілактика і лікування | 12:00, 20.01.2022

Провівши дослідження, медики вияснили, що вживання вітаміну А протягом усіх 9 місяців вагітності здатне вберегти майбутню дитину від безлічі інфекцій в дитинстві і в дорослому житті.

Експерти розповіли, як поліпшити стосунки батьків та дітей.

Як налагодити зв'язок між батьками і дітьми

Психологія | 08:00, 20.01.2022

Експерти розповіли, як поліпшити стосунки батьків та дітей.

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Як зрозуміти, що дитину треба відвести до логопеда

Дитина | 01:30, 20.01.2022

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Які помилки дорослих погано впливають на розвиток мови дошкільнят

Дитина | 00:30, 20.01.2022

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке

Вчені з'ясували, чому небезпечно залишати дитину на самоті, коли вона плаче

Дитина | 17:00, 19.01.2022

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке ігнорування малюка, що плаче, промотивоване виховними ідеями старшого покоління: «Не бери його на р

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: