Вчимо дитину самостійно робити домашнє завдання

Adoption
Date
  • 772 Переглядів
Дитина повинна навчитися самостійно робити домашнє завдання та контролювати свій час. Якщо батьки надто переймаються через його невиконання, а також тривалий час сидять разом з малечею над ним, то це ознака надмірної тривожності, гіперопіки.

3842_7.jpg (32.43 Kb)

► Приймайте невдачі. Дітям, як і дорослим, може не все вдаватися та забуватися. Звісно, малюк при цьому повинен відповідати за наслідки, проте ви можете йому поспівчувати в цей момент. Будьте певні, дитині теж неприємно.

► Позбавте себе відповідальності за результат. Справу добре та якісно має зробити саме учень. Якщо ж він лінується, то повинен відповідати за наслідки. Цей досвід йому знадобиться у дорослому житті.

► Допоможіть дитині зрозуміти, що домашнє завдання також може бути цікавим. Виконати домашні вправи не означає зрозуміти чи вивчити. Запам’ятовується те, що викликає емоції. Якщо предмет дитині не подобається, поміркуйте вдвох, чим він корисний.

► Не сваріть дитину та не критикуйте. Батьківське завдання: любити дитину та створювати їй умови для навчання. У жодному разі виконання домашніх завдань не вимірює, наскільки дитина "хороша".

► Схвалюйте успіхи. За двійками чи зауваженнями легко забути про те, що виходить у дитини. Коли у дитини щось не виходить, вона також засмучується. Навіть якщо вдає, ніби їй байдуже.

► Експеримент. Якщо дитина робить уроки тільки з батьками, запропонуйте їй на 7 днів, включно з вихідними, припинити брати учать у виконанні домашнього завдання. Виняток, якщо дитина сама попросить допомогти. Через тиждень обговоріть результати.

► Проводьте з дитиною більше часу, проте не за уроками. Спільні прогулянки, ігри, просто розмови про життя повинні займати значно більше часу, ніж виконання домашніх завдань разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, школа, школяр, уроки, навчання, домашнє завдання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої зді

Як сформувати у своєї дитини нормальну самооцінку?

Психологія | 01:20, 21.02.2024

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої здібності та таланти. Дітям з низькою самооцінкою часто доводиться зіштовхуватися з труднощами у навчан

Цей хлопчик дуже обдарований.

Україна має рекорд. Наймолодший мультиінструменталіст

Дитина | 23:00, 20.02.2024

Цей хлопчик дуже обдарований.

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Ось чому так важливо обіймати свою дитину щодня

Дитина | 14:50, 20.02.2024

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Привчання до горщика — величезний крок у розвитку дитини і одна з найактуальніших тем у молодих мам. І чим менше батьки прислухаються до сторонньої ду

Міфи про привчання дитини до горщика, яким не варто вірити

Дитина | 12:10, 20.02.2024

Привчання до горщика — величезний крок у розвитку дитини і одна з найактуальніших тем у молодих мам. І чим менше батьки прислухаються до сторонньої думки, тим спокійніше пройде цей процес. Ми зібрали 5 міфів по цій темі, яким не треба вірити.

Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх

12 ознак, що ваша дитина стане успішною

Розвиток дитини | 10:30, 20.02.2024

Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх успішних і впливових людей об'єднують певні психологічні риси, а проявляються вони ще в дитинстві.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: