Як пасивне куріння шкодить дитині?

Adoption
Date
  • 89 Переглядів
Діти змушені бути пасивними курцями, якщо їхні батьки курять.

Пасивне куріння дитиниВчені довели, що в майбутньому таким дітям більше загрожує гіпертонія. Дослідники з США опублікували в журналі JAMA Network Open результати спостережень, які показали вплив пасивного куріння на розвиток підвищеного артеріального тиску. Причому вчених цікавило, як сумна необхідність вдихати тютюновий дим відіб'ється на здоров'ї дитини з роками. 6% дітей, які були змушені дихати отруєним повітрям через своїх батьків, мали підвищений артеріальний тиск. Серед дітей, що не страждали від тютюнового куріння, таких було 4%.

Жертвами пасивного куріння називалидітей,що проживали разом з курцями, які мали показник котинінц в сироватці крові (що вимірює недавній вплив нікотину) на рівні 0,05 мкг на літр. У сферу уваги вчених потрапили діти і підлітки у віці від 8 до 19 років. З 8 520 учасників 43% або 3 690 страждали від пасивного куріння.

На жаль, багато дорослих не усвідомлюють, якій небезпеці вони піддають здоров'я дитини, коли продовжують курити поруч з нею. Втім, існує і ризик так званого третинного куріння. У квартирах курців тютюновий дим вбирається в оббивку меблів, підлогу, стелю, стіни і м'які іграшки. Коли діти торкаються всіх цих предметів, сідають, лазять по них, то пускають в свій організм отруйні речовини, пов'язані з сигаретами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, куріння, пасивне куріння


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці

Перероблені продукти руйнують дитячий скелет

Сімейні справи | 11:00, 20.04.2021

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці продукти завдають дітям молодшого віку. Дослідження було опубліковане в журналі Bone Research.

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Як допомогти дитині при тривожності і заїканні

Дитина | 10:00, 20.04.2021

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: