Хлопчикам корисно грати у відеоігри

Adoption
Date
  • 262 Переглядів
Хлопчики, які регулярно грають у відеоігри у віці 11 років, рідше мають симптоми депресії через три роки.

Користь відеоігор для хлопчиківДослідження, опубліковане в журналі Psychological Medicine, також показало, що у дівчаток, які проводять більше часу в соціальних мережах, з'являються депресивні симптоми.

Взяті разом, результати показують, як різні види екранного часу можуть позитивно або негативно впливати на психічне здоров'я молодих людей, а також можуть по-різному впливати на хлопчиків і дівчаток.

Екрани дозволяють нам займатися широким спектром дій. Керівництва і рекомендації щодо екранного часу повинні грунтуватися на нашому розумінні того, як ці різні дії можуть впливати на психічне здоров'я і чи має цей вплив значимість.

Вчені не можуть підтвердити, чи дійсно гра у відеоігри покращує психічне здоров'я. У дослідженні це не здалося шкідливим і може мати деякі переваги. Зокрема, під час пандемії відеоігри були важливою соціальною платформою для молодих людей. Потрібно скоротити кількість часу, який діти і дорослі проводять сидячи, заради їх фізичного та психічного здоров'я, але це не означає, що використання екрану за своєю природою шкідливе.

Всі учасники дослідження відповіли на питання про час, проведений в соціальних мережах, іграх у відеоігри або використанні Інтернету у віці 11 років, а також відповіли на запитання про депресивні симптоми, такі як поганий настрій, втрата задоволення і погана концентрація, у віці 14 років. Клінічна анкета вимірює депресивні симптоми і їх тяжкість по спектру, а не дає клінічний діагноз.

Дослідники виявили, що у хлопчиків, які більшу частину часу грали у відеоігри, на три роки по тому було на 24% менше депресивних симптомів, ніж у хлопчиків, які грали у відеоігри менше одного разу на місяць, хоча цей ефект був значним тільки серед хлопчиків з низьким рівнем фізичної активності і був не зустрічається серед дівчат. Дослідники говорять, що це може свідчити про те, що менш активні хлопчики можуть отримувати більше задоволення і соціальної взаємодії від відеоігор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відеоігри, хлопчики, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці

Перероблені продукти руйнують дитячий скелет

Сімейні справи | 11:00, 20.04.2021

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці продукти завдають дітям молодшого віку. Дослідження було опубліковане в журналі Bone Research.

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Як допомогти дитині при тривожності і заїканні

Дитина | 10:00, 20.04.2021

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: