Найпоширеніші симптоми глистів у дитини

Adoption
Date
  • 4357 Переглядів
Чим вони загрожують малюку?

9024_99.jpeg (75.62 Kb)

Часто мама, розглядаючи вміст горщика, виявляє живих або нерухомих паразитів (найчастіше гостриків) - так і стає зрозуміло, що ма люка глисти. Втім, найчастіше про появу проблем доводиться здогадуватися за непрямими ознаками. У малюка сильно тече слина, він давиться їжею (або його нудить), не хоче їсти або, навпаки, постійно просить добавки. Іноді дитина скаржиться на біль навколо пупка або не може точно вказати, в якій частині живота вона виникає, у неї трапляється пронос або запор). Крім того, малюк швидко втомлюється, у нього часто болить або паморочиться голова, обличчя блідне, а під очима з'являються сині кола. Всі ці симптоми говорять про отруєння організму.

Деякі аналізи теж побічно підтверджують наявність глистів: минаючий дисбактеріоз кишечника, низький гемоглобін, велика кількість еозинофілів в крові (норма до 5%), підвищений показник ШОЕ в загальному аналізі крові.

Чим загрожують глисти?

Вони є причиною будь-яких порушень роботи шлунково-кишкового тракту: запорів, проносів, болів у животі, проблем з печінкою або підшлунковою залозою.

Через них у дитини може початися алергія, ослабнути імунітет, з'явитися ознаки інтоксикації (отруєння) організму: так, через розлади нервової системи малюк починає скрипіти зубами, у нього з'являються судоми.

Глисти можуть посилити проблеми зі здоров'ям, які виникли до їх появи (наприклад, посилити атопічний дерматит), а також послужити відправною точкою спадкових хвороб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: глисти


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: