Якщо дитину вкусила бджола

Adoption
Date
  • 11151 Переглядів
osa5463.jpg

Як правильно надати першу медичну допомогу, коли дитину вкусила бджола або оса?

Що робити, коли дитина має алергію на комах?

Якщо дитину вкусила бджола:

- Потрібно обережно пінцетом видалити жало, не здавлюючи при цьому місце укусу.

- Місце укусу треба обробити спиртом або будь-якими дезинфікуючим засобом.

- Щоб сповільнити всмоктування отрути, на місце набряку слід прикласти лід або рушник, змочений у холодній воді.

- На місце укусу можна нанести мазь, що містить які-небудь антигістамінні препарати (наприклад, Феністил гель).

У ос і шершнів, на відміну від бджоли, жала немає. Але укус цих комах небезпечний інфікуванням, оскільки вони люблять літати по смітниках.

Якщо вкусила оса:

- Необхідно нейтралізувати отруту оси. Можна змочити тампон лимонним соком і прикласти до рани.

- Щоб не допустити інфікування, візьміть таблетку аспірину, подрібніть її і, намочивши, нанесіть на місце укусу.

- Для зняття болю можна прикласти скибочку цибулі, ревеню, огірка, подрібнений корінь петрушки, лист подорожника. Також допоможе холодний вологий компрес або лід.

Набряк (почервоніння) і біль зазвичай зникають протягом 2-3 годин. Якщо ж ці симптоми тримаються більше 2 днів, варто показати малюка лікарю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алергія у дітей

Найнебезпечніше при укусах комах - це розвиток алергічної реакції. Алергічна реакція на укус комахи може проявлятися у вигляді набряку, кропив'янки і навіть анафілактичного шоку.

Перша допомога при алергічній реакції:

1. Необхідно постійно давати пити.

2. Дати протиалергічний препарат (діазолін, кларитин та ін.)

3. Терміново звернутися до лікаря або викликати карету "швидкої".

"Наша мама" радить, якщо у малюка хоча б раз виникла алергічна реакція на укус бджоли чи оси, потрібно звернутися до алерголога, пройти обстеження і завжди мати при собі ліки, призначені лікарем, для надання невідкладної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, дитина, алергія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.