Дитина залежна від комп'ютера: що робити батькам

Adoption
Date
  • 70 Переглядів
Як вилікувати проблему?

1827_443.jpeg (68.6 Kb)

1. Не залишайте дитину наодинці з комп'ютером фізично. Якщо дитина ще не вимагає від вас завжди закривати двері в її кімнату і залишити її в спокої, поставте комп'ютер в загальній кімнаті, а не в дитячій. Це дозволить вам не усуватися від дитини і завжди, але ненав'язливо її контролювати.

2. Не залишайте дитину наодинці з комп'ютером психологічно. Критика дозвілля в інтернеті та погрози забрати гаджет, відключити вай-фай і т.п. ні до чого доброго не приведуть. Дитячий ескапізм - по суті, протестний стан, і такі дії лише посилять протест і віддалення. Вам же важливо вибудувати діалог з сином чи донькою і спробувати зрозуміти захоплення. Те, чим дитина захоплюється в інтернеті обов'язково повинно бути темою вашого спілкування.

3. Обмежуйте час, проведений в інтернеті. Це найголовніше правило. Підліток не повинен проводити за екраном більше 1-1,5 годин. Якщо це, звичайно, не по навчанню. Будьте гнучкими: під час канікул або, коли до дитини приходять друзі, час можна збільшити.

4. Запропонуйте альтернативу без відриву від комп'ютера. Спробуйте звернути увагу дитини в практичне русло. Переведіть її увагу на інші можливості комп'ютера. Наприклад, можна записатися на навчальні курси програмування, графіки або дизайну. Нехай дитина навчиться робити те, чим вона із захопленням користується кожен день!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: