П'ять ігор для розвитку уваги малюка

Adoption
Date
  • 195 Переглядів
Чим зайняти дитину

9881_99.jpeg (45.54 Kb)

Збери намисто
Візьміть волосінь і великі намистини. Запропонуйте дитині зібрати намиста, чергуючи намистини за кольором, розміром або формою.

Я і моя тінь
Нехай дитина зображує вашу тінь - їй потрібно буде повторювати за вами всі рухи, навіть найнезначніші.

Правда чи брехня
Правило для дитини: якщо чуєш неправду, то топай ногами, якщо правду, то ляскай в долоні. Говоріть зрозумілі малюкові фрази: «Я зараз гуляю в парку», «Ця іграшка червона!». Схожу на цю гру «Їстівне - неїстівне» знають всі. Її можна урізноманітнити, називаючи тварин і не тварин.

Ковпачки
Візьміть два стаканчика різних кольорів, наприклад червоний і жовтий, і маленьку іграшку, наприклад червону. Покажіть дитині, що червона іграшка захована під червоним стаканчиком, і починайте пересувати ємності. Потім запитаєте: «Де іграшка?» Для початку, щоб дитина навчилася стежити за іграшкою, можна навіть взяти прозорі склянки. А вже потім грати за правилами.

Дрібнички
Покажіть дитині який-небудь предмет. Попросіть уважно його розглянути. Потім сховайте і запитайте дитину про незначні дрібниці. Грайте під час повсякденних занять і прогулянок. Перед тим як почати гру, попередьте дитину, щоб він був уважним, а потім запитайте: «Якого кольору шарфик сьогодні одягла Аня?»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини, увага


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: