Що варто знати про протизаплідні таблетки для чоловіків?

Adoption
Date
  • 743 Переглядів
Протизаплідні таблетки The pill for men/NHS inform для чоловіків – це повний аналог оральних контрацептивів (ОК) для жінок. Діють вони за таким принципом: випив таблетку і займайся сексом відносно спокійно. Приймати такі препарати потрібно щодня чи кілька годин до передбачуваного статевого акту.

1530_8.jpg (14.82 Kb)


Від інфекцій, що передаються статевим шляхом, оральні контрацептиви, звісно, ​​не захистять. Але ризик не заплановано стати батьком значно знизять.

Важливе зауваження: теоретично. Практика ж така, що сьогодні протизаплідні таблетки для чоловіків купити не можна. Хоча вони існують щонайменше кілька десятиліть, пише "Лайфхакер".

Чому протизаплідні таблетки для чоловіків ще не продаються

Жіночі оральні контрацептиви було створено у 60-х роках минулого століття. Чоловічі - приблизно на 10 років раніше. Bloyberg Businessweek. Здавалося б, препарати для чоловіків мали першими завоювати ринок. Але цього не сталося – з кількох причин.

Першу в історії чоловіку протизаплідну пігулку синтезувала американська фармацевтична компанія Sterling Drug Inc. У 1950-х її експерти виділили з'єднання під назвою WIN 18446. Експерименти на щурах показали, що тварини, які отримали цю хімічну речовину, ставали тимчасово безплідними. Після прийому засобу у спермі стрімко зменшувалася кількість живих сперматозоїдів. Але вже за кілька діб еякулят відновлював свої характеристики.

Натхненні щурячим досвідом дослідники переключилися на людей - в'язнів однієї з в'язниць штату Орегон. І цей експеримент також показав приголомшливі результати. Через 12 тижнів щоденного прийому таблеток кількість сперматозоїдів у насінній рідині учасників різко впала. Продовживши щодня приймати контрацептив, ці чоловіки могли б займатися сексом, що не здатний призвести до вагітності. Якщо ж пігулки скасовували, фертильність повністю відновлювалася.

Перспективні дослідження спіткнулися на одному нюансі: WIN 18446 виявився несумісним із алкоголем. Нудота, блювота, прискорене серцебиття, пітливість - ось на що скаржилися учасники цього і подальшого експериментів, що випивали.

З таким недоліком потенційні споживачі не побажали миритися. До того ж на ринку з'явилися жіночі оральні контрацептиви і чоловіки зітхнули спокійно, переклавши тягар побічних ефектів на подруг.

Навіщо потрібні протизаплідні пігулки для чоловіків

Важливу роль у тому, що фармкомпанії та державні організації знову зацікавилися чоловічими ОК, відіграла не лише успішна боротьба жінок за свої права, а й соціальні спостереження.

Навіть у США майже кожна друга вагітність (а це приблизно три мільйони з щорічних шести) є незапланованою John Amory. How a male contraceptive pill could work / TEDMED Talk.

Причини тут прості. Винятково жіноча контрацепція не така ефективна, як хотілося б. А тямущої чоловічої просто не існує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: протизаплідні таблетки для чоловіків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

«Щодо фолієвої кислоти, погано коли її надто мало, і коли її надто багато. Потрібна золота середина», — каже професор Каліфорнійського університету Ра

Надлишок фолієвої кислоти під час вагітності виявився не менш небезпечним, ніж її нестача

Я вагітна | 00:30, 17.07.2024

«Щодо фолієвої кислоти, погано коли її надто мало, і коли її надто багато. Потрібна золота середина», — каже професор Каліфорнійського університету Ральф Грін, один із авторів нового дослідження.

Результати дослідження, проведеного вченими з Університету Північної Джорджії, були опубліковані в журналі American Journal of Infection Control.

Басейни з кульками визнали розсадником інфекції

Здоров'я | 12:10, 16.07.2024

Результати дослідження, проведеного вченими з Університету Північної Джорджії, були опубліковані в журналі American Journal of Infection Control.

У разі маленьких дітей санітайзери можуть принести більше шкоди, ніж користі, оскільки малюки, завдавши на руки антисептик з високим вмістом етанолу,

Санітайзери можуть бути небезпечними для дітей - медики

Дитина | 10:30, 16.07.2024

У разі маленьких дітей санітайзери можуть принести більше шкоди, ніж користі, оскільки малюки, завдавши на руки антисептик з високим вмістом етанолу, можуть, наприклад, відразу витерти кулаком очі, тим самим викликавши хімічний опік слизової оболонки

У дітей, які дуже мало сплять, різко підвищений ризик психічних розладів та знижена здатність до навчання.

Найважливішим для здоров'я дитячої психіки виявився сон

Дитина | 08:30, 16.07.2024

У дітей, які дуже мало сплять, різко підвищений ризик психічних розладів та знижена здатність до навчання.

Заняття у спортивній секції допомагають дошкільнятам справлятися з емоційними проблемами та вчитися самоконтролю.

Спорт покращує поведінку хлопчиків - дослідження

Дитина | 00:30, 16.07.2024

Заняття у спортивній секції допомагають дошкільнятам справлятися з емоційними проблемами та вчитися самоконтролю.

У надто худорлявих і надто повних жінок ризик викиднів вищий, ніж у жінок із середньою вагою.

Вага мами впливає на ризик невиношування вагітності

Плануємо дитину | 12:10, 15.07.2024

У надто худорлявих і надто повних жінок ризик викиднів вищий, ніж у жінок із середньою вагою.

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: