Як відівчити дитину від постійних бійок

Adoption
Date
  • 135 Переглядів
Батькам важливо підходити до ситуації з усіх боків. Повідомляє сайт Наша мама.

5987_88.jpeg (68.13 Kb)


Зазвичай дорослі, реагуючи на події, оцінюють ситуацію, потім у них з'являється почуття, а потім вони щось починають робити. У дитини все з точністю навпаки. Спочатку малюк діє - вдаряє іншу дитину. Потім у нього з'являється почуття (наприклад, страх або переляк, що це побачили), і тільки потім він розуміє, що його покарають (тобто дитина починає мислити).

Тому батькам важливо зрозуміти - розмовою не поможеш. На дію дитини відразу відповідайте дією: приберіть його руку, зупиніть бійку і включіть почуття: м'яко, ніжно візьміть його руку в свою і погладьте долонькою дитини малюка, якого та вдарила. У обох сторін конфлікту виникне приємне відчуття замість агресії і дратівливості.

Продовжуючи гладити, скажіть фразу: "Люди не б'ються! Люди домовляються. Долонькою не б'ють, долонькою гладять". Це, говорять психологи, допоможе подолати агресію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: