Дитина кусає маму: як реагувати на прояви агресії?

Adoption
Date
  • 242 Переглядів
Порада від доктора Комаровського. Повідомляє сайт Наша мама.

9.jpeg (63.72 Kb)

Агресія - це багато в чому інстинкт, тому батьки часто приходять до розуміння, що боротися з інстинктом педагогічними методами і умовляннями дуже складно і часто безрезультатно.

Що радить доктор Комаровський? Жоден елемент агресії (удар, укус) не повинні бути залишені без уваги - у відповідь треба вдарити і вкусити. Почуття міри, зрозуміло, необхідно, але не бійтеся.

З подібною ситуацією стикаються дуже багато батьків. І, як правило, ніякі інші методи, крім «око за око», не допомагають. Не варто сильно втішати малюка, коли після відповідних укусів буде ридати. Повірте, той факт, що ви дуже любите сина, зовсім не суперечить тому, що ви можете собі дозволити відповідну контрольовану агресію. А в результаті у дитини виявляться інші інстинкти: сильних треба поважати, та й провокувати хворобливі реакції не варто. І дуже-дуже важливо при цьому поза епізоду з'ясування відносин залишатися доброю і лагідною, всіляко демонструючи свою любов. Наслідок цього - дитина починає розуміти, що мама хороша, коли він хороший.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини, агресія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: