Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
7 імен для дівчаток, які пророкують складний характер, Топ-10 українських імен єврейського походження, Після скандалу з Кейт Міддлтон популярність її імені для дітей різко впала, Імена для дівчаток які принесуть щасливу долю, Чому не можна називати дитину на честь родичів?, Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?, Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому, Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини, Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році, На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?, Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?, Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні, 5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті, Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?, Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?, Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Рина, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Одарка, Як називають дітей українці у 2023 році?...
57АБВГДЕЄЖ
ЗІЙКЛМНОПР
СТУФХЦЧШЮЯ

Топ-10 українських імен єврейського походження

Adoption
Date
  • 238 Переглядів
Сьогодні серед найменших українців вже важко знайти Михасика чи Іринку, зате є багато Данів, Лео та Інесс. А чи знали ви, що такі українські імена, як Соломія та Єва теж мають іншомовне походження?

5189_3.jpg (34.23 Kb)

Деякі з українських традиційних імен, які на перший погляд не здаються запозиченими, насправді мають єврейське коріння.:

Соломія походить від давньоєврейського слова “шалом”, що в перекладі з івриту означає “мир”.

Данило – це українське ім’я, яке має давньоєврейське коріння. В оригіналі на івриті воно звучить як Даніель і має глибоке значення – “Бог мій суддя”.

Михайло – це українське ім’я, яке походить від давньоєврейського імені Міхаель. Це ім’я має величне значення – “Той, хто подібний до Бога”.

Матвій – ім’я давньоєврейського походження. На івриті звучить “Матітьягу”. Має благородне значення – “подарунок Бога”.

Марія пішло від єврейського Міріам і означає “гірка”.

Єлизавета – це не просто красиве та поширене ім’я. Воно має глибоке етимологічне коріння, сягаючи давньоєврейської мови. Походить від слова “елішева”, що несе в собі сакральний сенс – “присяга” або “присягаюсь Богом”.

Захар – це не просто модне й популярне ім’я в Україні. Воно несе в собі глибокий сенс, адже походить від давньоєврейського імені Захарія. Це ім’я можна розтлумачити як:

- “Божа пам’ять”: підкреслює зв’язок людини з Богом і те, що вона завжди пам’ятає про нього.
- “Той, хто пам’ятає Бога”: говорить про вірність та відданість людини Богові.

Іванна – жіночий варіант єврейського імені Йоханнан. Особливо поширене серед християн. На українську перекладається як “Бог милостивий”.

Ім’я Назар, окрім того, що воно дуже гарне й шляхетне, володіє глибоким етимологічним корінням, сягаючи давньоєврейської мови. Його значення розкриває дві величні якості:

- “Той, хто дав обітницю Богу”: говорить про вірність та відданість людини своїм обіцянкам, даним Богові.
- “Той, хто присвятив себе Богу”: свідчить про щиру віру та прагнення людини жити згідно з Божими заповідями.

Єва – це не просто відоме ім’я, адже воно належить першій жінці на Землі. Його коріння сягає давньоєврейської мови, де воно звучить як Хава і несе в собі величне значення – “та, що дає життя”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імена для дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Імена дівчат, чиє життя наповнене щастям, радістю і дивовижними можливостями. Вони вміють насолоджуватися кожним моментом життя, а удача переслідує їх

Імена для дівчаток які принесуть щасливу долю

Вибираємо Ім'я | 00:30, 09.03.2024

Імена дівчат, чиє життя наповнене щастям, радістю і дивовижними можливостями. Вони вміють насолоджуватися кожним моментом життя, а удача переслідує їх практично завжди. Виходячи з характеристик жіночих імен, дівчата, які приречені на щасливу долю, но

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Ім'я буде супроводжувати дитину протягом усього її життя, і буде її візитною карткою. Крім того, воно може вплинути на характер і долю дитини. Тому, в

Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?

Дитина | 14:45, 12.02.2024

Ім'я буде супроводжувати дитину протягом усього її життя, і буде її візитною карткою. Крім того, воно може вплинути на характер і долю дитини. Тому, варто підходити до вибору імені ретельно і обдумано.

Адміністрація соціального забезпечення в США відстежує імена, які давали дівчаткам і хлопчикам, починаючи до 1880 року.  Зокрема, мова піде про імена,

Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому

Вибираємо Ім'я | 00:30, 03.02.2024

Адміністрація соціального забезпечення в США відстежує імена, які давали дівчаткам і хлопчикам, починаючи до 1880 року. Зокрема, мова піде про імена, якими називали дітей в 1923 році.

Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини

Вибираємо Ім'я | 14:45, 02.02.2024

Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

Експерт з дитячих імен розповіла про

Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році

Вибираємо Ім'я | 09:30, 02.02.2024

Експерт з дитячих імен розповіла про "класичне" ім'я для хлопчика, яке злетить в популярності в 2024 році, оскільки батьки шукають імена, що не входять топ-100.

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?

Вибираємо Ім'я | 07:40, 02.02.2024

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: