Депресія під час вагітності, пов'язана з гестаційним діабетом

Adoption
Date
  • 59 Переглядів
Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах вагітності, частіше розвивався гестаційний діабет на пізніх термінах вагітності.

7989_depressyia.png (267.5 Kb)

Гестаційний діабет - це тип діабету, який виникає під час вагітності. Якщо у людини діабет, організм не може належним чином контролювати рівень цукру в крові. Під час вагітності цукровий діабет може загрожувати як матері, так і дитині. У жінок може розвинутися стан високого кров'яного тиску, який називається прееклампсією, що може стати небезпечним для життя, а діти можуть вирости занадто великими всередині матки, що може ускладнити пологи.

Під час дослідження вчені оцінювали дані приблизно 2800 жінок, які брали участь у дослідженні NICHD Fetal Growth Studies-Singleton Cohort, тривалому дослідженні, яке відстежувало здоров’я жінок і їхніх дітей під час і після вагітності.

Жінки, які брали участь у дослідженні, заповнювали анкети в першому та другому триместрах вагітності та через шість тижнів після пологів, вказуючи, чи були у них симптоми депресії. Грунтуючись на цих відповідях, дослідники розрахували «оцінку депресії» кожної жінки. Крім того, дослідники переглянули медичну документацію жінок, щоб перевірити, чи не було у них гестаційного діабету.

Результати показали, що жінки з найвищими показниками депресії в першому та другому триместрах мали втричі більше шансів мати гестаційний діабет, ніж жінки з нижчими показниками депресії.

Крім того, дослідники виявили, що жінки, які мали гестаційний діабет, мали в чотири рази більше шансів на розвиток післяпологової депресії порівняно з жінками, які не мали гестаційного діабету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, діабет, гестаційний, депресія, термін, дослідження, дослідники, стрес


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас

Вузли на пуповині під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 03.02.2023

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас або вашої дитини.

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також может

Чи потрібен аналіз крові на вагітність?

Вагітність та пологи | 00:30, 03.02.2023

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також можете отримати ці результати, підтверджені аналізом крові на вагітність.

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятил

Як рано можна почути серцебиття дитини?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.02.2023

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятиліття пристрій, схожий на стетоскоп, був єдиним доступним інструментом, і лише лікар міг почути серце

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Ранні ознаки вагітності під час годування груддю

Вагітність та пологи | 01:30, 01.02.2023

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: