На якому тижні вагітності можна дізнатися стать дитини?

Adoption
Date
  • 367 Переглядів
Майже кожну жінку з видимою шишкою у дитини запитували, чи буде у неї хлопчик чи дівчинка. Стать дитини визначається під час зачаття, хоча диференціація статевих органів починається лише в середині шостого тижня гестації. Різні тести можуть повідомити батькам про стать дитини.

6816_uzd-pry-vagitnosti.jpg (36.77 Kb)

Біопсія хоріона
Біопсія хоріона зазвичай проводиться в кінці першого триместру, на 10-му тижні, але частіше між 10-м і 12-м тижнями після останньої менструації. Тест видаляє клітини з краю плаценти та використовується для виявлення різних станів, таких як:

Синдром Дауна,
серповидноклітинна анемія,
кістозний фіброз,
хвороба Тея-Сакса.

Біопсія також може виявити стать дитини. Тест може спричинити викидень, вагінальну кровотечу або витік рідини, а в окремих випадках — пошкодження пальців рук і ніг дитини. Акушери можуть рекомендувати тест вагітним жінкам старше 35 років, які мають аномальні результати генетичного тестування або раніше народжували дитину з вродженими дефектами.

Взяття проби амніотичної рідини
Амніоцентез бере зразки амніотичної рідини за допомогою голки, введеної в матку через черевну стінку, зазвичай виконується на 16-му тижні вагітності або пізніше. Ризик викидня при амніоцентезі менший, ніж ризик від біопсії. Тест виконується з тих самих причин, чому ваш лікар може рекомендувати біопсію або якщо у вас є відхилення від норми УЗД. Амніоцентез визначає більше генетичних захворювань, ніж біопсія хоріона, а також визначає стать дитини.

Сонограма середини вагітності
Багато акушерів і акушерок рекомендують УЗД в середині вагітності приблизно на 18-22 тижні вагітності.

Метод Рамзі
Незвичайний варіант, який може передбачити стать дитини на ранніх термінах вагітності, відомий як метод Рамзі та базується на 2-D сонограмі, виконаній на шести тижні вагітності. Процедура передбачає розміщення ворсин хоріона або плаценти для визначення статі дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стать, дитина, на якому тижні, вагітності, можна дізнатися стать дитини, біопсія, узд, тест, хоріон


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: