Вчені закликають змінити рекомендації щодо вживання риби під час вагітності

Adoption
Date
  • 1080 Переглядів
Висновки, які об’єднали аналіз понад 4131 вагітних в рамках дослідження «Діти 90-х» у Великій Британії показують, що рівень ртуті в організмі жінки під час вагітності навряд чи матиме негативний вплив на розвиток дитини, якщо мати їсть рибу.

6411_0077bb13224d15521c7537f8e6137aba3.jpeg (58.74 Kb)


Важливо, що дослідники також виявили, що не має значення, які види риби їдять, оскільки основні поживні речовини в рибі можуть захищати від вмісту ртуті в рибі. Більш важливим фактором було те, їла жінка рибу чи ні. Це контрастує з поточними порадами, які застерігають вагітних жінок не їсти певні види риби, які містять відносно високий рівень ртуті.

Хоча є кілька досліджень, які розглядали це питання, це дослідження розглядало два контрастних дослідження популяцій, у яких рівень ртуті вимірювали під час вагітності, де дітей спостерігали через часті проміжки часу протягом дитинства.

Перше – це дослідження, зосереджене на популяції на Сейшельських островах, де майже всі вагітні жінки їдять рибу. У другому дослідженні розглядався аналіз даних дослідження дітей 90-х років Бристольського університету (також відомого як довгострокове дослідження батьків і дітей Ейвона (ALSPAC)), проведеного у відносно промислово розвиненому районі на південному заході Англії, де риба споживається далеко рідше.

Хоча вже деякий час відомо, що діти жінок, які їдять рибу під час вагітності, ймовірно, отримають різну користь щодо свого зору та інтелектуальних здібностей, офіційні рекомендації включали попередження не їсти певні види риби, які мали відносно високий рівень ртуті. У результаті існує ймовірність того, що деякі жінки перестануть їсти будь-яку рибу «на всякий випадок».

Доктор Керолайн Тейлор, старший науковий співробітник і співавтор дослідження, сказала: «Ми виявили, що рівень ртуті матері під час вагітності, ймовірно, не матиме негативного впливу на розвиток дитини за умови, що мати їсть рибу. Це могло бути через переваги суміші основних поживних речовин, які забезпечує риба, включаючи довголанцюгові жирні кислоти, йод, вітамін D і селен».

Професор Джин Голдінг, співавтор та почесний професор педіатричної та перинатальної епідеміології Брістольського університету, сказала: «Важливо, щоб медичні працівники переглянули свої поради щодо застережень щодо вживання певних видів риби. Немає доказів шкоди від цієї риби, але є докази з різних країн, що така порада може викликати плутанину у вагітних жінок. Їжте принаймні дві порції риби на тиждень, одна з яких має бути жирною — і опустити всі застереження що певну рибу не можна їсти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дослідження, рівень, вагітності, вагітних, відносно, рекомендації, дитини, розвиток, матиме


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: