Після проблемної вагітності збільшується ризик передчасної смерті і важких хвороб

Adoption
Date
  • 474 Переглядів
Лікарі мають приділяти особливу увагу здоров'ю серцево-судинної системи вагітних жінок. Про це йдеться в науковій заяві Американської кардіологічної асоціації.

2403_5.jpg (42.37 Kb)

Частина несприятливих наслідків вагітності пов'язана з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань (ССЗ) у жінок в майбутньому. Вони пов'язані з розвитком у жінок гіпертонії, діабету, високого рівня холестерину і серцево-судинних катастроф, включаючи інфаркти та інсульти, через багато років після вагітності.

Несприятливі наслідки вагітності
- Високий артеріальний тиск під час вагітності (гестаційна гіпертензія) збільшує ймовірність появи ССЗ в майбутньому в середньому на 67%, а ризик інсульту – на 83%.
- Прееклампсія (підвищений тиск і порушення роботи нирок і інших життєво важливих органів) пов'язана зі збільшенням ризику ССЗ у 2,7 раза.
- Гестаційний діабет збільшує ризик розвитку цукрового діабету 2 типу в 10 разів і ССЗ – на 68%.
- Передчасні пологи (на терміні до 37 тижнів) пов'язані зі збільшенням ризику смерті від ССЗ майже у два рази.
- Відшарування плаценти (її відходження від стінки матки до пологів) пов'язане зі збільшенням ризику ССЗ на 82%.
- Мертвонародження пов'язано з подвійним ризиком ССЗ.

Серед прикладів ефективних способів профілактики несприятливих наслідків вагітності вчені наводять здорове харчування. У жінок, які дотримуються його протягом трьох років до вагітності, знижується ризик таких ускладнень.

Знизити ризик ССЗ і цукрового діабету 2 типу після вагітності допомагає годування грудьми Лікарям вчені пропонують спостерігати за жінками протягом перших місяців після пологів для скринінгу симптомів ССЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, складна вагітність, передчасні пологи, наслідки вагітності


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Вагітність - особливий стан для організму жінки в усіх сенсах. З боку майбутньої мами - це радість очікування малюка, а з медичної точки зору - це скл

Пробіотик для вагітних і годуючих жінок - як правильно підібрати препарат?

Вагітність та пологи | 16:48, 01.12.2021

Вагітність - особливий стан для організму жінки в усіх сенсах. З боку майбутньої мами - це радість очікування малюка, а з медичної точки зору - це складний період, що регулярно вимагає контролю стану матері і плоду, корекції порушень, які можуть спос

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Як зберегти гарні та пружні груди під час вагітності?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.12.2021

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Запас яйцеклітин закінчений і з віком зменшується. Коли та кому його потрібно перевіряти, скільки коштує аналіз і що робити, якщо яйцеклітин дуже мало

Навіщо жінці перевіряти свій запас яйцеклітин?

Вагітність та пологи | 23:00, 27.11.2021

Запас яйцеклітин закінчений і з віком зменшується. Коли та кому його потрібно перевіряти, скільки коштує аналіз і що робити, якщо яйцеклітин дуже мало?

Шведські та британські вчені встановили, що жіноча яйцеклітина за допомогою хімічних сигналів приваблює сперматозоїдів певних чоловіків, і таким чином

Вчені з'ясували, як яйцеклітина стає домінантною при зачатті

Зачаття | 14:00, 27.11.2021

Шведські та британські вчені встановили, що жіноча яйцеклітина за допомогою хімічних сигналів приваблює сперматозоїдів певних чоловіків, і таким чином бере участь у виборі кращого партнера для запліднення.

Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи

Вагітність та можливі патології

Вагітність та пологи | 00:30, 27.11.2021

Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи ніжки, спілкуватися з ненародженою крихтою та помічати новий етап розвитку.

Багато вагітних жінок відчувають задоволення від прослуховування приємної музики і впевнені в тому, що вона приносить таку ж насолоду і їхньому майбут

Навіщо потрібно слухати музику під час вагітності

Вагітність та пологи | 17:00, 26.11.2021

Багато вагітних жінок відчувають задоволення від прослуховування приємної музики і впевнені в тому, що вона приносить таку ж насолоду і їхньому майбутньому малюкові. У ході проведених досліджень було визначено, що дитина, перебуваючи в лоні матері, п

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: