Визначено найідеальніший час для зачаття

Adoption
Date
  • 1957 Переглядів
Найбільше немовлят з'являються на світ в осінню пору року. Цьому, на думку вчених з Ізраїлю, є наукове пояснення.
Сперма чоловіка свого найактивнішого стану досягає саме ранньою весною і взимку. Дослідники вивчили історію хвороби приблизно 6000 чоловіків, які проходили лікування від безпліддя. З'ясувалося, що сперматозоїди взимку починають рухатися активніше і мають набагато менше відхилень, і їх якість погіршується неухильно з середини весни.

Безпосередньо це пояснює, чому найбільша частина пологів трапляється саме восени.

Вчені університету Бен-Гуріона, Негева, зробили висновок, що якість сперми має чисто сезонний характер. Це набуває особливого значення для партнерів, які безуспішно борються з чоловічим безпліддям. Учені проаналізували в своєму дослідженні зразки насіння чоловіків, які страждають безпліддям. Приблизно 5 тис. з них мали абсолютно нормальне вироблення сперми, коли у 1500 були відхилення, зокрема, мала кількість сперматозоїдів. Таким чином, в мілілітрі насінної рідини є більше 16 млн. сперматозоїдів.

Наприклад, протягом зими на мілілітр насінної рідини виробляється приблизно 70 млн. Приблизно 5% з них мають високу швидкість, і це збільшує всі шанси на вагітність. Кількість сперматозоїдів по весні падає на 68 млн., з них лише 3% мають найбільш нормальну швидкість.

Але у чоловіків з проблемою продукування картина інша. У них навесні активні більше 7% сперматозоїдів. Отже, чоловікам, у яких з репродуктивним здоров'ям все нормально, вагітність краще планувати взимку. У тих, хто має проблеми, зачаття вже станеться весною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, зачаття, осінь, весна, безпліддя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Чому потрібно займатися інтимною гімнастикою

Вагітність та пологи | 11:00, 24.01.2020

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: