Малина корисна для чоловічого здороі'я - медики

Adoption
Date
  • 121 Переглядів
Дослідники виявили, що чоловікам необхідно їсти малину для підтримки чоловічого здоров'я.

1342_diplom_s_otlichem.png (362.55 Kb)

Про корисні якості цього продукту повідомили дослідники з Національної лабораторії США. Під час проведення чергової наукової роботи вони з'ясували, що вміст у малині певних компонентів може значно підвищити у чоловіків шанс на батьківство.

Під час проведення лабораторного аналізу дослідники з'ясували, що чоловіки, які вживають у достатній кількості ягоди, фрукти і овочі, мають більш якісне ДНК біологічного матеріалу, ніж їх побратими, які мало вживають ці ягоди. Тільки у малині міститься така кількість вітаміну С, яка допомагає зберегти фертильність у чоловіків. Крім цього, малина багата на магній, що бере участь у виробленні тестостерону. Вживання малини чоловіками після 40 років допомагає захистити сперматозоїди від окисного стресу.

Вживання малини рекомендоване також подружнім парам, які відчувають проблеми з виношуванням дитини у жінок, оскільки у малині міститься велика кількість фолієвої кислоти, що відіграє чималу роль у жіночій фертильності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: малина, чоловік, чоловіче здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Як пасивне куріння шкодить дитині?

Дитина | 06:20, 26.02.2021

Діти змушені бути пасивними курцями, якщо їхні батьки курять.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Метеочутливим людям потрібно бути обережними

Сімейні справи | 16:00, 25.02.2021

Лютневі морози змінюються на відлигу. Перепади температури негативно впливають на метеочутливих людей.

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: