Як виховати з сина справжнього чоловіка?

Adoption
Date
  • 834 Переглядів
Щоб хлопчик перетворився на справжнього чоловіка, брати участь у його вихованні слід обом батькам, оскільки для дитини дуже важливий особистий приклад батька. Крім живого прикладу поведінки, вельми важливо задіяти і грамотні методи виховання.
9586_tato-z-synom.jpg (35.42 Kb)

1. Щоб хлопчик виріс доброзичливим, привітним, лагідним і впевненим у собі чоловіком, слід оточити його любов'ю і турботою. Дитина, обділена батьківським теплом, прийме емоційну холодність своїх батьків як нормальну модель поведінки, і навчиться бути байдужою. Така дитина ризикує вирости замкнутою, тривожною і сердитою людиною.

2. Чим старшим стає син, тим більше у нього з'являється інтересів, захоплень. Не відмовляйте хлопчикові, якщо він запропонує вам свою допомогу, навпаки, всіляко вітайте його ініціативу. Також не забувайте похвалити, якщо у сина вийшло щось особливо добре. Хоча навіть якщо і не вийшло, все одно знайдіть привід заохотити малюка. Не сваріть дитину за розбитий посуд або зіпсовану річ, інакше в наступний раз вона навряд чи зголоситься вам допомогти. Якщо малюк робить щось не так, навчіть, як потрібно правильно, але ні в якому разі не сваріть його за помилки!

3. Дозвольте дитині проявляти незалежність і самостійність. З самого дитинства чоловічій натурі властиве прагнення до лідерства, а також до самоствердження. Тому навіть маленькому хлопчикові важливо мати власні погляди на речі. Він повинен вчитися мислити самостійно, вміти нести відповідальність за вчинки, приймати самостійні рішення. Щоб не гальмувати ці важливі процеси, батькам слід надавати хлопчикові свободу вибору, підключати сина до обговорення сімейних проблем тощо.

4. Щоб ваш син виріс впевненим у власних силах чоловіком, з ранніх років привчайте його до чоловічих видів спорту, які допоможуть розвинути в хлопчикові вольові якості. Заохочуйте щоденні фізичні навантаження і активні ігри. Для цього складіть разом невелику програму щоденних фізичних тренувань. Починайте з малого - 5 присідань, одна вправа на прес і віджимання від підлоги, скільки зможе. Через кілька днів збільшуйте кількість повторень. Не забувайте - наскільки активний буде ваш син в дитинстві, настільки активним він буде і в дорослому житті.

5. Ближче до 6 років хлопчики починають проявляти живий інтерес до всього чоловічого. Дитина прагне проводити якомога більше часу з батьком або дідом, імітуючи їх поведінку. Тому саме старший чоловік в родині повинен бути кумиром для малюка. Через спілкування зі старшими чоловіками дитина освоює ази поведінки, способи вирішення проблем дорослого життя, вчиться давати оцінку подіям і висловлювати власну думку. Батькові слід не соромитися проявляти відкрито свої почуття по відношенню до сина. Відсутність батькової ласки і ніжності може привести до відхилень у сексуальній орієнтації у дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: син, виховання, сімейні справи, справжній чоловік


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Що не можна робити батькам при дитині?

Мама | 15:30, 11.01.2021

Варто прислухатись до наших порад.

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Як навчитися піклуватися про себе?

Психологія | 08:50, 11.01.2021

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Час зачаття впливає на здоров'я дитини

Я вагітна | 12:30, 09.01.2021

Якщо ви плануєте дітей, знайте: для зачаття є найбільш сприятливий місяць.

На багатьох організаціях стосунки між колегами взагалі протипоказані, за це можна навіть

Як бути, якщо колега запрошує на побачення?

Психологія | 07:50, 08.01.2021

На багатьох організаціях стосунки між колегами взагалі протипоказані, за це можна навіть "вилетіти" з роботи. Та якщо ваше начальство не має нічого проти романтичних відносин між своїми працівниками, тоді усе залежить лише від вас.

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту,

Ніколи їх не говоріть! 4 фрази, які можуть нашкодити вам на роботі

Психологія | 06:50, 08.01.2021

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту, а хтось дає психологічні тести і лише за їх результатами визначає, чи підходите ви йому. Але людина

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: