Вчені: якою є ефективність бустерних щеплень

Adoption
Date
  • 162 Переглядів
Науковці досліджували ефективність бустерних щеплень вакцинами J&J, Sinovac. Про результати читайте в статті.

3975_630_360_166470-4245.jpeg (21 Kb)3975_630_360_166470-4245.jpeg (21 Kb)


Два щеплення вакциною Sinovac-CoronaVac не змогли нейтрлізувати штам "Омікрон", а у поєднанні з щепленням вакциною Pfizer, дали ефект, подібний до щеплення двома дозами вакцин технології mRNA. Про це свідчать дослідження науковців Єльського університету, проведене в Домініканській Республіці і передане для публікації в наукових журналах. У дослідженні взяла участь 101 особа.

Тим, хто зробив щеплення CoronaVac, ймовірно знадобиться отримати дві бустерні дози, щоб виробився достатній захист від штаму "Омікрон", - повідомляє співавторка дослідження Акіко Івасакі.

Дослідження цієї вакцини в Гонконгу вказало, що навіть третя доза CoronaVac не дає достатнього захисту і бустерну дозу потрібно було робити вакциною Pfizer, яка застосовується в Гонконгу.

Днями також було оприлюднено результати дослідження ефективності бустерної вакцини Johnson&Johnson. Дослідження проведене в Південній Африці виявило, що два щеплення вакциною J&J надають 85% захисту від госпіталізації при зараженні "Омікроном".

Окремо компанія повідомила про результати лабораторних досліджень, які вказали, що ревакцинація J&J працює так само ефективно для тих, хто отримав перше щеплення вакциною Pfizer. Науковці вказують на значне збільшення "нейтралізуючих антитіл та Т-клітин".

Раніше в грудні Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) рекомендували надавати перевгу вакцинам нової технології mRNA, над більш традиційною вакциною Johnson&Johnson. У США зареєстровано дві вакцини mRNA: виробництва Pfizer-BioNTech та Moderna.

"Вакцинам mRNA надається перевага над вакциною Janssen COVID-19 для запобігання COVID-19 у осіб віком 18 років і старше", - йдеться в оновлених рекомендаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вакциною, щеплення, pfizer, результати, вакцини, дослідження, coronavac, технології, проведене


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вірус Зіка (ZIKV) – РНК-вмісний вірус роду Flavivirus, що зумовлює лихоманку слабкої або помірної вираженості, а у 80% випадків інфекція взагалі є аси

Що таке вірус Зіка?

Хвороби | 00:30, 20.04.2022

Вірус Зіка (ZIKV) – РНК-вмісний вірус роду Flavivirus, що зумовлює лихоманку слабкої або помірної вираженості, а у 80% випадків інфекція взагалі є асимптоматичною. У 20 % випадків симптоми проявляються після інкубаційного періоду від 3 до 12 днів.

Дифтерія – це дуже заразна інфекція, яка вражає ніс і горло, а іноді і шкіру. Дифтерія може бути серйозною хворобою, а іноді й летальною, особливо у д

Дифтерія: симптоми та лікування

Хвороби | 19:00, 16.04.2022

Дифтерія – це дуже заразна інфекція, яка вражає ніс і горло, а іноді і шкіру. Дифтерія може бути серйозною хворобою, а іноді й летальною, особливо у дітей, якщо її не лікувати швидко. Вакцинація може запобігти цьому.

З моменту впровадження вакцини проти COVID-19 експерти в галузі охорони здоров’я працювали понаднормово, щоб боротися з дезінформацією про потенційні

Вчені: вакцини проти COVID не впливають на фертильність

Щеплення | 08:30, 10.04.2022

З моменту впровадження вакцини проти COVID-19 експерти в галузі охорони здоров’я працювали понаднормово, щоб боротися з дезінформацією про потенційні побічні ефекти уколів. Однією з найбільш поширених занепокоєнь щодо вакцини є переконання, що вона п

Чому зараз, навіть у такий непростий час, важливо звернути увагу на це питання?

Вакцинація дітей в умовах війни: як і де можна зробити щеплення?

Щеплення | 12:00, 30.03.2022

Чому зараз, навіть у такий непростий час, важливо звернути увагу на це питання?

Українська фармацевтична компанія “Дарниця” вироблятиме оральний протиковідний препарат Pfizer.

Українська компанія вироблятиме ліки від COVID-19 за ліцензією Pfizer

Щеплення | 17:00, 23.03.2022

Українська фармацевтична компанія “Дарниця” вироблятиме оральний протиковідний препарат Pfizer.

Якщо ви виїжджаєте до Польщі як біженець, але ще не вакциновані проти COVID-19, ви можете зробити щеплення після прибуття в країну.

Вакцинація проти коронавірусу для біженців у Польщі: програма

Щеплення | 23:00, 18.03.2022

Якщо ви виїжджаєте до Польщі як біженець, але ще не вакциновані проти COVID-19, ви можете зробити щеплення після прибуття в країну.

Оновлено рекомендації Стратегічної консультативної групи експертів з імунізації (SAGE) Всесвітньої організації охорони здоров'я. Вони стосуються вакци

ВООЗ: Рекомендації щодо вакцинації від коронавірусу вагітних та годуючих

Щеплення | 17:00, 26.02.2022

Оновлено рекомендації Стратегічної консультативної групи експертів з імунізації (SAGE) Всесвітньої організації охорони здоров'я. Вони стосуються вакцинації вагітних та годуючих жінок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: