Як уникнути ускладень після щеплення

Adoption
Date
  • 153 Переглядів
Що потрібно знати батькам?

1401_65.jpg (46.25 Kb)

Перш за все, потрібно перевірити, чи немає у дитини протипоказань до вакцинації. Малюка не можна прищеплювати, якщо недавно було загострення будь-хроніки (бронхіт, пневмонія, пієлонефрит, захворювання шлунково-кишкового тракту і т.д.), коли-небудь було захворювання нервової системи, важкі алергічні реакції і судоми.

Якщо у малюка ніяких протипоказань немає, потрібно грамотно вибрати час для щеплення. Малюк мінімум місяць до прививки повинен бути здоровий і в його оточенні не повинно бути хворих людей, адже інкубаційний період багатьох інфекцій - понад 3-х тижнів, і як раз після введення вакцини може загостритися прихована хвороба.

Перед будь-вакцинацією дитина повинна бути ретельно обстежена як мінімум педіатром, лором і імунологом.

Попроси медсестру показати на упаковці або флаконі напис «придатний до ...». Стеж за порядком дій медсестри: вона повинна звірити найменування препарату на ампулі (флаконі) з призначенням лікаря, вимити руки з милом, ретельно збовтати флакон. Після уколу прослідкуй, щоб медсестра зробила запис про зроблене щеплення в журнал. Проведи з дитиною 20-30 хвилин після щеплення в приміщенні поліклініки. І якщо малюка щось турбує, відразу звернися до лікаря. Будь-які зміни в поведінці дитини після першого щеплення повинні насторожити батьків (млявість або збудливість, відсутність апетиту, висипання, температура і т.д.). Про це під час повторної вакцинації потрібно обов'язково сказати лікареві і в такому випадку дитину провакцинують безклітковою вакциною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: щеплення


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи це той випадок, коли малюка необхідно негайно показувати лікарю?

Алергічна реакція на щеплення: рідко, але буває

Щеплення | 11:00, 04.01.2020

Чи це той випадок, коли малюка необхідно негайно показувати лікарю?

Кілька обов'язкових медичних причин

В яких випадках лікарі відкладають проведення щеплень

Щеплення | 16:00, 30.12.2019

Кілька обов'язкових медичних причинТри вакцини, які можуть захистити від менінгіту

Щеплення | 23:20, 19.11.2019

Просто щеплення від цієї хвороби немаКоментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: