Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Adoption
Date
  • 78 Переглядів
Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

2310_3.jpg (24.92 Kb)

За кілька хвилин можна подати заяву про реєстрацію шлюбу до ДРАЦСу через Дію. У заяві можна вказати місце, час, формат проведення церемонії.

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу в Дії:

- авторизуватися на порталі Дія та перейти у розділ Сім’я;
- вибрати послугу Заява про шлюб;
- заповнити заяву та обрати час і місце реєстрації;
- сплатити адміністративний збір;
- підписати заяву електронним підписом;
- партнер має авторизуватися у своєму кабінеті на порталі, перейти на заяву за посиланням з пошти та підписати її електронним підписом.

Після подачі заяви РАЦС, який ти вибрав (-ла), має надіслати відповідь та деталі щодо церемонії на пошту. Процес подання заяви онлайн триває менш як 15 хвилин. Треба лише з’явитися у РАЦС для одруження.

Сума, яку треба сплатити за подачу заяви, становить від 0,85 грн до 1649,85 грн. Це залежить від обраних послуг та дня реєстрації шлюбу.

Також на порталі Дія зазначають, що заяву на реєстрацію шлюбу можна подати, якщо один з молодят за кордоном. Головне — підписати її КЕПом та прийти у відділ РАЦС на церемонію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: реєстрація шлюбу через Дію


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: