Чи знаєш ти свого чоловіка? 10 міфів про його сексуальність

Adoption
Date
  • 2760 Переглядів
Деякі твердження про чоловіче сексуальне життя, безсумнівно, базуються на суворих фактах, проте багато є лише загальноприйнятими стереотипами. Чоловіки люблять пишні бюсти, брешуть заради сексу, перебільшують свої "постільні" досягнення ... Чи всі міфи про чоловіче сексуальне життя відповідають дійсності? Спробуємо відокремити міфи від реальності.
Міф № 1: Розмір грудей має значення

Складно заперечувати очевидне: жіночі груди в першу чергу привертають чоловічі погляди. Втім, чоловіча логіка в більшості випадку не претендує на розмір: згідно з дослідженнями, лише 25% віддають перевагу пишним бюстам. Стереотип, тим не менш, працює: більшість жінок впевнені, що чоловіки воліють мати партнерку з великим розміром грудей, що частково пояснює різке збільшення випадків пластичних операцій зі збільшення бюсту.

Міф № 2. Чоловіки не люблять використовувати презерватив

Всі чоловіки знають про те, що оберігатися під час сексу вкрай необхідно, але багатьом важливіше відчути всю гаму відчуттів - чому досить заважає "гумка". Тому, багато хто дійсно намагаються відкрутитися від використання презерватива - часто на шкоду своєму здоров'ю і здоров'ю партнерки.

Міф 3: Чоловіки брешуть заради сексу

Чесно кажучи, так воно і є: заради сексу чоловіки готові піти на різні ступені обману. Причому тягар брехні буде варіюватися від визнання у раптовій великій любові і пропозиції руки і серця до "Мій Роллс-ройс зараз в ремонті, тому мені довелося взяти Опель мого шофера". Брехня, безсумнівно, властива роду людському, а вже брехня заради можливого продовження роду і зовсім можна списати на древні інстинкти. Втім, не будемо копати так глибоко. Недавнє дослідження, проведене американськими психологами, показало: люди брешуть щодня, а ті, хто не брешуть, або брешуть менше інших, найчастіше відчувають труднощі із зовнішнім світом і власним оточенням. Цікаво, що чоловіки і жінки брешуть по-різному: чоловіки брешуть, щоб справити потрібне враження (в тому числі, на жінку, яку хочуть) а жінки брешуть, щоб нікого не образити.

Міф № 4: Чоловіки в ліжку - "спринтери", а не "марафонці"

Це твердження з обуренням спростовано майже всіма чоловіками, і підтвердять це майже всі жінки. Як довго чоловікам насправді вдається "протриматися" в ліжку? Сексологи вважають, що оптимальна тривалість статевого акту - від 3 до 13 хвилин, не рахуючи попередніх ласк. У кожної пари рано чи пізно встановлюються свої, індивідуальні часові рамки, які залежать від індивідуальних особливостей партнерів, їх темпераменту і т.д.

Міф № 5: Чоловіки перекладають на жінок турботу про оберігання

На чиїх плечах лежить відповідальність за небажану вагітність? Хто повинен дотримуватися обережності і весь час думати про наслідки? Чоловіки останнім часом відповідають на це питання однозначно: жінка. Мовляв, у жінок набагато більше варіантів: таблетки, ін'єкції, жіночі презервативи, мазі, спіралі і т.д., а у чоловіків всього-нічого: презерватив та стерилізація. Таким чином, турбота про оберігання плавно перемістилася на тендітні жіночі плечі. Однак, чоловікам не варто забувати, що саме презерватив досі вважається найнадійнішим способом запобігання небажаної вагітності: ні таблетки, ні мазі, ні спіралі такого ж високого відсотка гарантії не дають. А це значить, що пора нести обопільну відповідальність в питанні планування народження потомства.

Міф № 6: Чоловіків не хвилює, чи відчула партнерка оргазм

Більшість чоловіків стверджують, що їх дуже хвилює питання, чи отримала партнерка оргазм під час сексу: мовляв, "справжній" чоловік зобов'язаний доставити партнерці задоволення. Чоловіки люто заперечують "постільний" егоїзм, в той час як деякі дослідження говорять про зворотне. Істина, як завжди, десь посередині.

Міф № 7: Чоловіки люблять дивитися порно

Численні дослідження підтвердили, що чоловіки "люблять" очима. Однак дослідження, в яких магнітно-резонансна томографія показувала високий рівень активності в обох півкулях мозку чоловіків під час демонстрації їм відвертих фотографій оголених жінок, доводять тільки одне: ступінь їх збудження безпосередньо залежить від візуального ряду, яким зовсім не обов'язково повинен бути порнофільм. Найімовірніше, їх набагато більше порушить сексуальну поведінку партнерки, а не бездарні актриси дешевих "порнушок".

Міф № 8: Чоловіки перебільшують свої сексуальні досягнення

Правда, і нічого, крім правди. Нікого не дивує, що в компаніях друзів чоловіки частенько перебільшують свої заслуги на сексуальному фронті. Так що фраза "Ми перепробували всі можливі позиції і не могли відірватися один від одного" цілком може означати в перекладі з чоловічого щось подібне до "П'ять хвилин в місіонерській позі - і негайно ж заснули".

Міф № 9. Розмір ... теж має значення

Головний чоловічий комплекс: розмір власного пеніса. Більшість чоловіків потрапляють у категорію середньостатистичних параметрів, однак вони про це не підозрюють. Про "нормальний" розмір вони судять, в основному, по "достоїнству" акторів порнофільмів, і тому заздалегідь записують себе в категорію невдах на сексуальному горизонті. Тут потрібно сказати наступне: по-перше, "достоїнства" акторів порнофільмів ніяк не можна назвати середніми - тут мова вже йде про розміри "XL" та більше. По-друге, запитайте будь-яку жінку, і вона відповість вам, що розмір в більшості випадків не має значення: у ліжку набагато важливіше вміння, а не довжина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, міфи, факти, поради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у сво

Як на дитині позначаються сварки батьків?

Психологія | 10:00, 16.05.2022

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у своїх реакціях, оскільки вони здатні зробити домашню атмосферу похмурою та загрозливою, а дітей безпора

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успад

Що дитина успадковує завжди лише від тата?

Сімейні справи | 08:00, 16.05.2022

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успадкувати тільки від свого батька. Які саме – про це далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: