5 причин, чому чоловік вам ніколи не зрадить

Adoption
Date
  • 96 Переглядів
Близько 70% шлюбів розпадаються після того, як один із подружжя дізнається про зраду. Хтось відчуває зраду одразу, а хтось сліпий довгі роки. Найчастіше чоловік змінює тільки заради сексу, але незважаючи на це, він кардинально змінюється у відносинах. Як бути впевненою, що чоловік вам ніколи не зрадить?

9658_400_0_16009125-6382.jpg (14.18 Kb)


Гроші, секс та діти – ось три причини для сварок та конфліктів, які можуть зруйнувати навіть найміцніший шлюб. Якщо чоловіки найчастіше змінюють від нестачі сексу, то жінки – від нестачі емоцій. Описані нижче ознаки можна застосувати не тільки до чоловіків, а й до жінок, оскільки, по-великому, механізм чоловічих і жіночих зрад нічим не відрізняється.

1. Він завжди чесний. Якщо чоловік завжди стримує обіцянки, відповідає за свої слова та вчинки, то на нього можна покластися.

2. Він від вас нічого не приховує. Чоловік, який із радістю розповідає вам про свої плани, ділиться емоціями та враженнями про минулий день, з радістю відповідає на запитання "ти зараз де?" навряд вам зрадить. Для такого чоловіка зовсім не складно зайвий раз взяти трубку, коли ви телефонуєте, більше того, він не просто розуміє вашу потребу знати про його життя більше, він сам хоче про це розповісти.

3. Він надто зайнятий. Якщо робочий день вашого чоловіка чітко розписаний і крім цього у нього є ще сімейні зобов'язання, наприклад, забрати дитину з саду, іти до школи, відвезти на секцію, то навряд чи має вільний час, щоб вам змінювати. Ну хіба що вночі, замість спати.

4. Він не підтримує стосунків із "колишніми". Якщо у вашого чоловіка в телефонній книзі та вайбері немає номерів колишніх пасій, він не вітає їх з днем народження та новим роком, переживати нема про що.

5. Він безкорисливий. Якщо ваш чоловік не егоїст і звик дбати про інших більше, ніж про себе, він добрий, дбайливий, надійний, допомагає тим, хто потрапив у біду, навряд чи зможе завдати біль тому, кого любить. Якщо ж він зрозуміє, що закохався в іншу, то насамперед порозуміється з вами, а не зрадить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік і жінка, сімейна психологія, відносини, шлюб, секс, зрада, чоловіча зрада, подружні зради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: