Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики

Adoption
Date
  • 3134 Переглядів
Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно "ниють", то і ми стаємо песимістами. Більше того, такі люди погано впливають на наше з вами здоров'я!

3533_yayayalrvapmppaapi.jpg (41. Kb)

Багатьом відомо, що у людини на розумі і в думках, те і посилає її Всесвіт. Якщо людина живе, радіє життю і приймає всі його подарунки як належне, то доля посилає її ще більше удачі і щастя. Однак, якщо ж людина постійно чимось незадоволена, придумує собі якісь дрібні проблеми і труднощі, то саме це вона і отримує від вищих сил.

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для самих себе (своїм ниттям вони притягують до себе ще більше проблем і неприємностей), але і для тих людей, що слухають їх скарги.

Чим загрожують скарги для тих, хто вислуховує страждальця?

1. Коли людина довгий час слухає про проблеми інших людей, вона втрачає свою життєву енергію. Ці пусті розмови, ніби висмоктують з неї сили. А ще, весь негатив від скаржника може перейти на того, хто його вислухав.
2. Багато скаржників починають нарікати на життя в надії на те, що людина запропонує йому свою допомогу і підтримку. Вони просто маніпулюють людьми.
3. Слухаючи про чужі проблеми, людина все одно так чи інакше пропускає цей негатив через себе, що може негативно позначитися на її самопочутті.
4. Навіть найзатятіші оптимісти втрачають віру в себе і свій успіх, коли послухають про чужі негараздах. А з часом і зовсім можуть перетворитися в таких же скигліїв, як і ті, що їх оточують.

Що робити, якщо страждальці постійно бажають «виплакатися»
Більшість людей не в змозі відмовити скаржнику в його прагненні «поплакатися в жилетку», їм не дозволяє це зробити почуття такту і виховання. Однак, до добра це не приведе, а тому потрібно намагатися уникати цих людей, і не розмовляти з ними на тему їх проблем.

Можна, приміром, як-то тактовно натякнути, що ці проблеми не стосуються людини, а тому вона не хоче брати участь у їх обговоренні. У розмові з цими людьми не можна показувати слабкість, краще відразу відмовитися від співчуття і пропозицій допомогти. Не варто переживати за тих людей, що крім ниття більше нічого не бажають робити.

Дуже важливо, щоб у кожної людини були свої особисті кордони, тобто вона могла у будь-який момент сказати «ні», «це мене не цікавить», «досить нарікати на життя» і т. д. Часто, люди бояться образити людину, здатися грубими. Але в іншому разі потрібно бути готовими до того, що інші будуть постійно ними користуватися і витягати з них життєву енергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, депресія, стреси, люди-вампіри


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та доп

Психологи розповіли, як пояснити дитині, що мама з татом розлучаються

Психологія | 07:00, 28.06.2022

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та допомогти безболісно пережити розставання батьків.

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

4 фрази, які руйнують ваші стосунки

Сімейні справи | 08:00, 26.06.2022

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про п

Як розпізнати аб'юзера на початку стосунків

Психологія | 07:00, 26.06.2022

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про прощення. Другі не бачать нічого поганого в тому, щоб регулярно «виховувати» дружину і дітей за допом

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Чи впливають діти на щастя в шлюбі?

Сімейні справи | 05:00, 25.06.2022

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Чи щасливі пари, які не мають дітей?

Психологія | 12:00, 24.06.2022

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксуют

Хто частіше звертається за допомогою психолога: чоловіки чи жінки?

Психологія | 08:00, 24.06.2022

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксують приблизно з 2008 року.

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Про що треба думати щодня, якщо хочете бути щасливими

Психологія | 05:00, 24.06.2022

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: