Оригинальный подарок - портрет на холсте

Adoption
Date
  • 648 Переглядів
Вы думаете, какой подарок сделать любимому человеку, другу или родителям? Тогда хорошим сюрпризом станет их портрет на холсте.
3732_kartina.jpg (311.03 Kb)


Портретная живопись - это искусство, которое веками было популярно среди богачей-аристократов. Сегодня, однако, это стало более доступным при наличии многочисленных художников, которые создают портреты и картины. Портреты все больше становятся популярными подарками для многих людей.

Вот 5 удивительных портретных подарков для ваших близких людей:

Во-первых, портретные картины делают фантастические подарки на день рождения. Примеры работ можно посмотреть на сайте «Holst na zakaz». Если у друга скоро день рождения, вы можете обратиться к портретисту, художнику, чтобы превратить фотографию вашего друга на роспись. Хорошим примером является фотография, которую ваш друг очень любит, или которая вам больше нравится.

Во-вторых, вы можете представить портретные картины как юбилейные подарки. Независимо от того, это ваша годовщина или юбилей ваших родителей, картина возвращает воспоминания и привлекает внимание. Отличной идеей является фотосессия на юбилее. Со временем, вы можете сделать лучшую фотографию, и превратить в живопись.

В-третьих, можно сделать на заказ портретные картины как награды за то или другое. В каждой сфере есть кто-то, кто выиграет и заслуживает награды. Популярными наградами есть трофеи, бляшки и ваучеры. Тем не менее вы можете сделать ее более особенной, даря портретную картину награжденному. Каждый хотел бы иметь свой портрет в картине. Это также может помочь мотивировать не только получателя, но и коллег.

В-четвертых, если у вас или ваших друзей, родных, есть домашние животные, то заказать чтобы нарисовали портрет с домашним животным - это способ показать, что вы цените любимого питомца. Обратите внимание, что каждый владелец животных уважает подарок для своего домашнего любимца поэтому, если вы подарите своему другу портрет его любимца, ему, безусловно, понравится.

Наконец, мемориальные картины являются продуманными подарками - это лучший способ почтить память кого-то из родных, любимого человека или еще кого-то важного для вас.

Так что, чтобы долго не заморачиваться над подарком, можете сами нарисовать портрет для родного человека или заказать у художника, это будет замечательным подарком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: подарунок, сюрприз, картина, портрет


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: