Топ-5 кращих екранізованих книг

Adoption
Date
  • 1348 Переглядів
"Собака Баскервілей", Артур Конан Дойл
Розповіді про Шерлока Холмса Артур Конан Дойл вважав розважальним чтивом і говорив, що вони відволікають його думки від більш серйозних речей. Більш серйозною річчю був великий історичний роман, який письменник мріяв створити. Тому в 1893 році, через два роки після виходу першого оповідання про слідчого, автор прийняв рішення вбити свого героя. Однак, англійці були настільки обурені вчинком письменника, що країну охопили справжні акції протесту. Двадцять тисяч читачів відмовилися від передплати журналу "Стренд", в якому друкувалися розповіді про Холмса, натовпи людей кожного дня збиралися біля редакції та скандували "Поверніть нам Холмса!". Письменникові навіть погрожували фізичною розправою, якщо він не воскресить свого героя. Остаточно ж долю слідчого вирішила англійська королева. Вона надіслала Конан Дойлю листа з проханням повернути Холмса до життя.

0614_pub_sherlockyys9a3wxldzr5sn.jpg (36.16 Kb)


Фільм:


"Великий Гетсбі", Френсіс Скотт Фіцджеральд
У більшості англомовних країн "Великий Гетсбі" - твір, який входить в обов'язкову програму з літератури в школах і коледжах. Роман, який вийшов в 1925 році, вважається типовим твором, так званої Епохи Джазу. Називається вона так тому, що в період між Першою світовою війною та початком Великої депресії, джазова музика не просто мала величезну популярність в Штатах, але і сильно вплнула на культуру країни в цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно вибирати обручки

"Гаррі Поттер" Джоан Роулінг
У 2001 році вийшов перший спільний фільм письменниці Джоан Роулінг і кіностудії Warner Bros. "Гаррі Поттер і філософський камінь". Наступні за ним ще сім картин принесли світову славу і великі доходи як Роулінг, так і виконавцям головних ролей - Деніелу Редкліфу, Еммі Вотсон і Руперту Гріну. Остання стрічка, "Гаррі Поттер і Дари смерті. Частина 2", вийшла в 2011 році, закінчивши епоху чарівників з Хогвартсу в кіно.

"Знедолені", Віктор Гюго
Коли роман "Знедолені" вийшов у світ, Віктор Гюго був у відпустці. Однак, письменникові кортіло дізнатися, як же публіка прийняла його твір. Тому він надіслав своєму видавцеві телеграму із запитанням. Телеграма складалася з одного єдиного символу: "?". У відповідь видавець телеграфував: "!". Це листування увійшло в історію, як найкоротше у світі.

"Анна Кареніна", Лев Толстой
На створення "Анни Кареніної" Толстого надихнув ні хто інший, як Олександр Сергійович Пушкін, а точніше один з незакінчених його творів. Одного разу Лев Миколайович взяв книгу "Повісті Бєлкіна" і навмання відкрив її. Погляд його впав на уривок, який починався словами: "Гості з'їжджалися на дачу". Толстой був у захваті від цієї фрази. "Ось як треба починати, - писав Толстой. - Це одразу зацікавлює читача з самого початку. Інший би став описувати гостей, кімнати, а Пушкін прямо підходить до справи... Я мимоволі, ненавмисно, сам не знаючи навіщо і що буде, задумав героїв та події, став продовжувати, потім, зрозуміло, змінив, і, раптом, зав'язалось так красиво та круто, що вийшов роман, який я нині скінчив начорно, роман дуже живий, гарячий і закінчений, яким я дуже задоволений і який буде готовий, якщо Бог дасть здоров'я, через два тижні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Анна Кареніна, Гаррі Поттер, Великий Гетсбі, Собака Баскервілей, книга, книги, фільм, кіно, серіал, відео


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коли у дитини істерика, не можна казати їй –

Якими фразами батьки посилюють дитячу істерику?

Сімейні справи | 07:00, 22.02.2021

Коли у дитини істерика, не можна казати їй – "не плач". Ця фраза не покращить ситуації, а ще більше травмує малечу.

Народження дитини - це велике щастя, однак батьки, підлаштовуючись під новий ритм життя, не рідко стикаються з проблемами, про які навіть не здогадува

З якими проблемами стикаються сім'ї, у яких народжується дитина?

Сімейні справи | 10:00, 21.02.2021

Народження дитини - це велике щастя, однак батьки, підлаштовуючись під новий ритм життя, не рідко стикаються з проблемами, про які навіть не здогадувалися. Чому так буває?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: