Як навчаються в школі діти-різні знаки Зодіаку?

Adoption
Date
  • 121 Переглядів
Цікаво, що успішність у школі залежить не тільки від старань дитини, а й від здібностей, що вона отримала від народження. На багато також вплинули і зірки. Шукайте знак Зодіаку своєї дитини і дізнаєтесь, як планети-покровителі розподілили таланти між дванадцятьма своїми протежеми.

4710_3.jpg (41.65 Kb)

Овен

Народжені під знаком Овна подібні до кролика-енерджайзера в класі. Їхній ентузіазм не знає меж, і вони часто першими піднімають руку. Всі Овни — природжені лідери, їм дуже важливо бути першими та перемагати, тому шкільні предмети діти сприймають як черговий виклик — швидко спалахують і так само швидко остигають. Внаслідок цього діткам цього знаку Зодіаку складно доводити будь-яку справу до кінця — не вистачає терпіння, тому з перших класів важливо виробляти уважність і посидючість. Якщо на уроці їм нецікаво, малюки крутитимуться та заважатимуть іншим. Але у змаганнях, диспутах вони здатні блиснути. Навіть якщо дитина Овен не староста класу, все одно вона стане негласним лідером, до неї прислухатимуться інші.

У Овнів у школі частіше зустрічаються саме поведінкові, а не академічні проблеми. Обмеження та правила складні для непосид. Вони найчастіше підбивають своїх друзів зривати уроки та розмовляють, коли потрібно слухати вчителів. Тільки з віком Овни навчаються контролювати свій характер. Тому перед вибором військового училища краще дати можливість займатися спортом. Там вони точно навчаться дисципліни і виявлять свої найкращі якості.

Телець

Дитина, що народилася за знаком Зодіаку Телець, відрізняється впертістю і завзятістю, неймовірно терпляча. Але головна перешкода — це лінощі. Вставати рано-вранці — вже трагедія. Гуманітарні науки легше даватимуться, ніж точні. Вони більше схильні до прекрасного: музики, малювання. Для Тельця більше значення грає спілкування з однолітками, ніж навчання. Вчителі люблять таких дітей, адже вони спокійні та милі, не намагаються сперечатися чи бунтувати, як Овни. Їм теж не до вподоби шкільні правила, але вони не виявлятимуть свого невдоволення.

Близнята

Діти, які народилися під знаком Зодіаку Близнята, все схоплюють на льоту, вбирають інформацію, як губки, але поверхнево. Вони не вдаються в глибину — у цьому їхня головна проблема. Така дитина органічно та легко лавірує в інформаційному потоці. Вона завжди розповість більше, ніж потрібно, про автора, теорему і т.д. Батькам необхідно вчити дітей із цим знаком Зодіаку терпінню та працьовитості. Вони люблять природничі науки, різні експерименти та з радістю захоплюються всім новим. Діти-Близнята легко розмірковують різними мовами і на будь-яку тему, але помилок у їхньому творі завжди буде достатньо. Вони хороші актори та оповідачі, але дуже туманні і потребують керівництва.

Рак

Рамки шкільних правил для хлопців, народжених під знаком Зодіаку Рак, не заважають — якщо треба вивчити теорему, значить вивчатимуть. Найчастіше це тихий, блискучий учень, який старанно зубрить кожен предмет, щоб його не лаяли ні батьки, ні вчителі. Раків люблять однокласники. Це тому, що вони нікому що неспроможні відмовити і виконують домашні завдання, причому як за себе, так і за інших. Діти цього знаку Зодіаку люблять історію та зоологію. Там вони знаходять багато прихованих емоцій, таких як їх власні. Ці діти творять неймовірне — механічно заучують параграфи за короткий час. Батькам треба прийняти, що у малюків є особисті уподобання, і допомогти їм вибрати цікаве захоплення. Маленький Рак занурений у себе, йому важко виразити себе, тому головне завдання батьків — навчити через творчість розкривати себе.

Лев

Знак Зодіаку Лев — яскравий та харизматичний лідер. Для таких дітей важливо, щоб ними захоплювалися та цінували однокласники.

Якщо ваша дитина по гороскопу Лев, їй обов'язково захочеться бути капітаном футбольної команди або іншої групи дітей. Це яскраві лідери, вони одразу намагаються завоювати оточуючих своєю харизмою. Якщо їм не сподобається вчитель чи предмет — нічого страшного, Лев без нього легко обійдеться. Але це може погано позначитися на оцінках. Батькам доведеться переконувати "короля", що потрібно визнавати та долати свої слабкості.

Точні науки дітям Левам даються легше, їх можна захопити змаганнями. Це може стати чудовим приводом підтягнути будь-який предмет. Представникам знака дуже важливо, щоб ними захоплювалися та цінували однокласники, — це як частина іміджу. Якщо поставили низьку оцінку, на їхню думку, незаслужено, це може викликати обурення та назавжди позначитися на ставленні до предмета. Вчителі також по-різному можуть ставитися до Левів одні любитимуть їх за харизму, а інші — дратуватимуться від зайвої самовпевненості.

Діва

З перших днів дитина, народжена під знаком Зодіаку Діва, намагатиметься акуратно виписувати кожну букву. Їх люблять вчителі та найчастіше обирають старостами класу. Але саме у представників цього земного сузір'я найчастіше виникає синдром відмінника. Діва вимагає досконалості у всьому, і четвірка може стати трагедією для такої дитини. Малюкам вдається досягти багато завзятістю та дисципліною, у них завжди є план, якого вони дотримуються.

Батькам потрібно привчати прагматичну маленьку Діву до розваг, спілкування з друзями, щоб все життя не було розкладом щогодини, що і коли зробити. Діти цього знаку Зодіаку намагаються уникати публічних виступів, бояться творчих проєктів, адже вони не піддаються плануванню, що їм так не подобається. Якщо трохи натиснути на дитину Діву, вона одразу губиться. Потрібен час, щоб збагнути, чого від неї хочуть.

Терези

Зазвичай Терези, вміють сподобатися однокласникам та вчителям. Вони підтримують рівні стосунки з усіма без винятку. З дитинства вони прагнутимуть рівноваги. У старших класах можуть захопитись точними науками. Різні досліди та експерименти просто зачаровують Терезів. Вони у всьому бачать красу та гармонію.

Завдання батьків — привчити маленьких Терезів все розповідати їм про шкільні проблеми. Навчити малюка долати труднощі, а не відступати, робити вибір. Якщо раптом стосунки у класі не складаються, це може стати психологічною травмою для дитини. Адже Терези звикли всім подобатися. Коли в класі виникають групи або конфліктні ситуації, дитині з цим знаком Зодіаку потрібна порада батьків, як упоратися зі складною ситуацією. У них завжди проблеми з вибором, іноді краще змінити школу, де дружелюбніші однокласники.

Скорпіон

У класі дитина зі знаком Зодіаку Скорпіон може стати справжньою проблемою для недосвідченого вчителя. Це сильний лідер із внутрішнім стрижнем, і таку дитину слід негайно зробити своїм помічником. Вона уміє організувати однокласників, до неї дослухаються інші діти. Якщо Скорпіонові не подобається викладач чи предмет, він не вчитиме його. Переконати його дуже складно, краще зацікавити.

Якщо батьки та вчителі зможуть захопити дитину Скорпіона, то незабаром вона зможе обігнати своїх однокласників з будь-якого предмета. Ще завдання батьків — привчити, щоб малюк не ображався і не таїв злості. Пояснити, що однокласники не зі зла жартують чи вигадують прізвиська. Це надалі полегшить життя маленького Скорпіона.

Стрілець

Діти, народжені під знаком Зодіаку Стрілець, не люблять шкільних правил і будь-яких обмежень. Але сам процес навчання і все нове схоплюють на льоту. Вони люблять подорожі та пригоди, тому географія, історія, іноземні мови чи астрономія їх по-справжньому захоплюють. Діти-Стрільці не люблять нудьгу — вони народжені для свята. З першого класу їх треба привчати бути посидючими, уважними та терплячими. Вчителям важливо застосовувати нестандартні методи навчання, щоб цим непосидам було цікаво.

Батькам важливо стежити, щоб оточення дитини Стрільця було благополучним. Вони можуть зв'язатися з поганою компанією просто від нудьги. Мамі та тату треба знайти дитині захоплююче хобі, хороших друзів — і тоді вона стане Робін Гудом. Стрілець чесний і великодушний, завжди заступиться за слабких, будь-яка несправедливість його обурює.

Козеріг

З дитинства дітей, народжених під знаком Зодіаку Козеріг, називають "маленькими дідками". Вони й виглядають часто старшими за свої роки і мудрішими від народження. Представникам земної стихії легко даються предмети, де потрібні аналітичний розум та глибина мислення. Для вчителів Козероги — складні учні, вони завжди знайдуть раціональне рішення, задаватимуть "незручні" питання, адже часто знають значно більше однокласників. Відповіді мають бути обґрунтованими і з фактами, інакше цей розумник просто ігноруватиме нецікавий йому предмет.

Якщо дитина-Козерог вважає який-небудь урок захоплюючим, то вона ґрунтовно вивчатиме його. Твори чи реферати — часто предмет їхньої гордості. Козероги не люблять абстракції, все має бути ґрунтовним, як програмування чи алгебра. Їм важливіше практичне застосування. Такі діти люблять самотність, тому батьки мають привчати їх до спілкування.

Водолій

Дитині зі знаком Зодіаку Водолій завжди хочеться щось винайти, розкрутити, підірвати і пошкодити. Вони постійно досліджують світ та генерують великі ідеї. Це змушує малюків з дитинства займатися у гуртках хімії, фізики, астрономії, робототехніки та програмування. Особи, хто за гороскопом Водолій, люблять незвичайні речі: іноді стрижуть волосся або роблять перекладні татуювання, щоб відрізнятися від своїх однокласників.

Водолій завжди знаходиться ніби в іншому вимірі, а навчання йому не особливо заважає. Хоча не можна їх звинуватити у хуліганстві, але невеликі витівки представникам цього знаку Зодіаку цілком властиві. Вони часто найшвидше рахують в умі. Якщо педагог нестандартно мислить, може стати кумиром для маленького Водолія. Батькам потрібно з дитинства привчати дитину до дисципліни, посидючості та терпіння, тоді її вроджені здібності не пропадуть задарма.

Риби

За статистикою, діти, народжені під знаком Зодіаку Риби, найгірше вчаться. Вони відволікаються під час уроків, мріють чи витають у хмарах. Це тихі мрійники, яких шкодують вчителі. Батьки повинні допомагати таким дітям спочатку. Риби — чутливі та творчі, такі діти люблять читати. Однак на уроках вони не зацікавлені та не дуже уважні. Малюки мають високу інтуїцію і добре пишуть твори.

Батькам рекомендується терпляче допомагати своїм дітям-Рибам пройти адаптацію серед однокласників у початковій школі, щоб дитина не замикалася в собі. Життя взагалі здаватиметься їм надто швидким, але згодом представники цього знаку Зодіаку впораються і вразять глибиною своїх знань та філософським підходом до будь-яких ситуацій. Творчим натурам, Рибам, завжди складно перебувати серед грубості та цинізму. Якщо оточити їх любов'ю та дати час, вони можуть стати найкращими учнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, знаки Зодіаку


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

Як тільки ви опускаєте дитину у ванну, вона починає плакати, а іноді все доходить до істерики? Сумна новина - ваше маля боїться купатися. Хороша новин

Якщо дитина боїться води

Дитина | 14:50, 12.05.2024

Як тільки ви опускаєте дитину у ванну, вона починає плакати, а іноді все доходить до істерики? Сумна новина - ваше маля боїться купатися. Хороша новина: це не смертельно і не назавжди. Що робити, щоб син чи дочка полюбили цей процес?

Сучасні діти вже не лягають спати о дев'ятій годині вечора, вони багато часу проводять з гаджетами і набагато менше перебувають на свіжому повітрі, ні

Як нестача сну впливає на успішність школярів?

Школярі | 08:30, 12.05.2024

Сучасні діти вже не лягають спати о дев'ятій годині вечора, вони багато часу проводять з гаджетами і набагато менше перебувають на свіжому повітрі, ніж їхні батьки у дитинстві. Усе це має свій відбиток на якості сну дитини. І сьогодні ми поговоримо п

Навчаючи дитину з раннього віку поважати кожного і приймати його таким, яким він є, ми допомагаємо їй адаптуватися до життя, заодно виховуючи людину,

Як навчити дитину інклюзії?

Дитина | 14:50, 11.05.2024

Навчаючи дитину з раннього віку поважати кожного і приймати його таким, яким він є, ми допомагаємо їй адаптуватися до життя, заодно виховуючи людину, котра зуміє поважати кожного і не примірюватиме стереотипи, насаджані суспільством.

Батьки, чиї діти вже ходять до школи, мабуть, зауважували, наскільки сучасні діти неуважні, вони часто літають в хмарах, або взагалі не чують, що їм г

Як розвивати увагу в дитини?

Розвиток дитини | 11:20, 10.05.2024

Батьки, чиї діти вже ходять до школи, мабуть, зауважували, наскільки сучасні діти неуважні, вони часто літають в хмарах, або взагалі не чують, що їм говорить вчитель на уроці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: