Антиоксиданти є контрацептивами - медики

Adoption
Date
  • 2988 Переглядів
antioxidant.jpg (23.89 Kb)

Фахівці з Ізраїлю вивчали біохімічні тонкощі овуляції та дійшли висновку, що нестача вільних радикалів знижує репродуктивні здібності жінок. Так що захиститися від небажаної вагітності можна у тому числі і антиоксидантами.Медики кажуть, що в стадії бойової готовності особливу активність проявляють гени, пов'язані із запаленням. Більш того, протизапальні речовини заважають овуляції.

Молекулярно-генетичні механізми запалення і овуляції схожі, вільні радикали допомагають вивільнитися дозрілій яйцеклітині. Тим більше, що раніше вчені вже описували масову появу макрофагів і нейтрофілів (клітини імунної системи, які служать джерелом вільних радикалів), спровоковане великою кількістю ЛГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клоновані діти - кому це потрібно?

У першому досліді вчені вводили антиоксиданти у простір біля фолікула, після чого ініціювали овуляцію. Далі дослідники підраховували кількість яйцеклітин, зважували їх і проводили морфологічний і гістологічний аналіз. Виявилося, що, хоча антиоксиданти не роблять токсичного впливу на статеві клітини, під впливом BHA і NAC кількість звільнених статевих клітин знижувався в три-чотири рази.

У наступному досліді вчені стежили за концентрацією гормону, відповідального за нормальне протікання вагітності в присутності антиоксидантів і без них. Виявилося, що в присутності антиоксидантів гормон взагалі не синтезується. Адже щоб плід вижив, рівень прогестерону має бути підвищений з самого початку вагітності. Тобто вагітність в умовах надмірного вмісту антиоксидантів зовсім неможлива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, жінка, мама, здоров'я, профілактика, догляд, поради, антиоксиданти, контрацептиви


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого п

Як відновити стосунки після зради: поради психолога

Сімейні справи | 00:30, 22.05.2024

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого партнера на дітей? З цими та іншими питаннями стикається кожен, хто відчув смак зради.

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Не вперше

Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Мама | 08:30, 26.04.2024

Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх

Як бути, коли сексуальне бажання зникло?

Секс | 08:30, 25.04.2024

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх пар, звісно, та в багатьох. Як з цим бути?

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Віруючі люди отримують більше задоволення від сексу - дослідження

Секс | 01:20, 25.04.2024

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою полов

Вчені: Людям цікавіше дивитися телевізор, ніж займатися сексом

Секс | 00:30, 24.04.2024

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою половинкою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: